Blog

2021-05-31

Jak vybrat fotbalové kopačky?

Jak vybrat fotbalové kopačky?
Při výběru fotbalových kopaček je třeba mít na paměti, že klíčový vliv na jejich kvalitu, a v důsledku toho životnost, má materiál, ze kterého jsou vyrobeny.
2021-05-28

Trénink v posilovně pro fotbalisty - jak jej vést?

Trénink v posilovně pro fotbalisty - jak jej vést?
Fyzická síla fotbalisty způsobuje, že se stává mnohem více efektivní a během zápasu může ještě více pomoci svému mužstvu. Cvičení v posilovně má však celou řadu dalších přínosů, zde je několik nejdůležitějších.
2021-05-24

Jak zavazovat sportovní obuv?

Jak zavazovat sportovní obuv?
Zavazování sportovní obuvi je činnost, od které do velké míry závisí pohodlí při tréninku a bezpečnost uživatele. Bohužel, jen málo osob si to plně uvědomuje a proto zavazují svou obuv rychle a nesprávně. V dnešním článku vás chceme seznámit s několika informacemi týkajícími se toho, jak správně zavazovat sportovní obuv.
2021-05-20

Jak roztáhnout umělohmotné a kožené kopačky? Prověřené způsoby

Jak roztáhnout umělohmotné a kožené kopačky? Prověřené způsoby

Roztažení kožených kopaček vyžaduje příslušný postup. Tento úkol je mnohem jednodušší, když máme obuv provedenou z přírodní kůže špičkové kvality – tato surovina je totiž poddajná na působení vnějších faktorů. Bohužel, modely z umělohmotných materiálů se roztahují mnohem hůř. Jaké způsoby použít s obou případech a jakou vůli v kopačkách bychom měli mít? 

2021-05-18

Co je třeba udělat, aby byly brankářské rukavice více přilnavé?

Co je třeba udělat, aby byly brankářské rukavice více přilnavé?
Volba vhodných brankářských rukavic není snadná. Důležité je všimnout si materiál, ze kterého byly vyrobené, ale také podmínek, v nichž se budou používat. Jedním z faktorů, které je třeba vzít do úvahy, je přilnavost. Vliv na ní má správně zvolena pěna – tento materiál se nachází pod vnitřní vrstvou rukavic. Mezi dostupnými řešeními je několik druhů rukavic – každé s jinou přilnavostí.
2021-05-14

Obuv na Crossfit - jak zvolit nejlepší?

Obuv na Crossfit - jak zvolit nejlepší?

Crossfit trénink je druh sportovní aktivity, která se v posledních letech stala neobvykle populární. Většina osob, které se rozhodly pro zahájení tréninků tohoto typu, přemýšlí, jaká sportovní obuv se osvědčí nejlépe. V následujícím článku vám chceme prezentovat několik doporučení, jaké boty si pro Crossfit zvolit a čeho si všimnout během zkoušení různých modelů. 

    Výběrem možnosti "Přijímám" povolíte společnosti YesSport používat cookies, pixely, tagy a podobné technologie. Tyto technologie používáme ke shromažďování informací o vašem zařízení, prohlížeči a ke sledování vaší činnosti. Tyto informace poté využíváme k marketingovým a praktickým účelům, jako je například zobrazování personalizovaných reklam nebo ke zlepšení fungování webových stránek. YesSport může tyto údaje sdílet s třetími stranami – včetně reklamních partnerů na sociálních sítích, jako jsou Google, Facebook a Instagram - pro marketingové účely. Máte-li zájem o další informace na témat proč a k čemu používáme vaše osobní údaje jako je (např. Zajištění bezpečnosti, návod jak obsluhovat funkce nákupního košíku a přihlášení), tak si prosím přečtěte naše upozornění týkající se ochrany osobních údajů (viz část Informace o souborech cookie). Další informace
    Close
    pixelpixelpixel