Blog

2021-08-19

Jak impregnovat trekkingovou obuv?

Jak impregnovat trekkingovou obuv?
Naše trekkingová obuv nepřijde o záruku a bude vypadat skoro jako po nákupu, pokud o ni skutečně budeme pečovat. Touto péči myslíme vhodnou impregnaci v případě lícové štípenky. Pokud si všimneme, že např. během deště voda nasákne do vnějšího materiálu boty, místo aby po něm stékala, měli bychom obuv impregnovat krémem na boty z lícní štípenky v barvě nejlépe stejné jako je barva svršku boty. V případě kůže stojí za to sáhnout po osvědčeném vosku, který kromě zajištění nepromokavostí má mnoho jiných vlastností které stojí za to.
2021-08-16

Jak zvolit dobrou obuv na túru po horách?

Jak zvolit dobrou obuv na túru po horách?
Pouze vhodná horská obuv způsobí, že váš výlet bude vydařeným dobrodružstvím na čerstvém vzduchu. Naopak špatnou obuv budete bolestně pociťovat doslova na každém kroku. Dnes si musíme zvolit z modelů s různou tvrdostí a profilem podrážky, různou výškou a materiálem svršku, izolací a membránami. Každého, kdo hledá vhodnou obuv v dobře vybavených odborných obchodech, určitě nezklame výsledek jejich hledání.
2021-08-12

Jak odstranit z bot nepříjemný pach?

Jak odstranit z bot nepříjemný pach?
Nepříjemný pach linoucí se z obuvi to je velmi velice nepříjemná záležitost, se kterou je těžké si poradit. Příčin takové situace může být více – slabá kvalita obuvi, nadměrné pocení nebo umělý materiál. Znamená to, že se musíte smířit se zahanbením, které tento problém způsobuje? Samozřejmě ne! Postačí, že se dozvíte, jak odstranit nepříjemný pach z bot, a snadno s problémem zatočíte.
2021-08-09

Jaké zvolit fotbalové návleky?

Jaké zvolit fotbalové návleky?
Každá osoba, která trénuje fotbal, by měla být vybavena návleky. V současnosti je jejich výběr skutečně obrovský. Při tom se může zdát, že se ničím neliší. Není to však pravda. Zjistěte si, jaké fotbalistické návleky zvolit, aby vám zajistily nejlepší ochranu, byly pohodlné a skutečně solidní.
2021-08-05

Jakou obuv si zvolit pro domácí cvičení?

Jakou obuv si zvolit pro domácí cvičení?
Stále více osob se rozhoduje zapracovat na své kondici v klidu svého domova. Nejsou zde vystavení hodnotícím pohledům, cvičení si zvolí sami, necítí tlak anebo mají možnost přizpůsobit si intenzitu tréninku – to jsou pouze ty nejdůležitější předností. Aby však bylo cvičení doma pohodlné a bezpečné, musíte se příslušně vybavit. Na začátku si zjistěte, jakou obuv je dobré zvolit pro domácí cvičení.
2021-08-02

Čím se liší profesionální kopačky od poloprofesionálních?

Čím se liší profesionální kopačky od poloprofesionálních?
Hledáte kopačky, které se přizpůsobí vaším potřebám? V takovém případě byste se měli řídit nejen tím, na jakém povrchu nejčastěji hrajete, ale také úrovni hry a svých dovedností. Když to uděláte, získáte solidní obuv a navíc vaše fotbalové kopy nebo vedení míče budou pro vás ještě snadnější. Ověřte si, čím se liší profesionální kopačky od poloprofesionálních, a zvolte model vhodný pro vás.
2021-07-13

Jak pečovat o kožené kopačky?

Jak pečovat o kožené kopačky?
Přes to, že se většina dnešních kopaček vyrábí ze syntetických materiálů, na regálech obchodů jsou stále modely vyráběné z přírodní kůže. V dnešním článku Vám chceme prezentovat několik rad týkajících se péče o výrobky tohoto typu – jak máme o ně pečovat, aby nám mohly sloužit po dlouhou dobu.
2021-07-11

Jak správně zvolit sportovní obuv podle tvaru nohy?

Jak správně zvolit sportovní obuv podle tvaru nohy?
Možná se vám už stalo, že jste si koupili boty, které pro vás nebyly až tak úplně pohodlné, avšak doufali jste, že se časem rozchodí na požadovaný tvar? Problém však trval a vaše nepohodlí spolu s frustrací bylo stále stejné? Možná to bylo způsobeno tvarem chodidla a tím, že některé boty nejsou vhodné pro nás všechny. V případě kožených výrobků můžeme počítat, že se po čase přizpůsobí šířce nohy, avšak takovou možnost nemáme, pokud se jedná o boty ze syntetických materiálů.
2021-07-09

Jak pečovat o bílé boty, abyste je udrželi čisté?

Jak pečovat o bílé boty, abyste je udrželi čisté?
Asi každý, kdo má ve své kolekci třeba jeden pár bílých bot, bude souhlasit s tím, že pro modely tohoto typu je typický neobvykle originální a svěží charakter a perfektně se ladí s různými outfity. Bohužel, sněhobílá barva často již po několikerém použití ztrácí svůj původní lesk. V dnešním článku jsme pro vás připravili několik rad, které vám pomohou udržet bílou obuv čistou po dlouhou dobu.
2021-07-07

Je možné prát boty pračce?

Je možné prát boty pračce?
Určitě jste mnohokrát přemýšleli o tom, jestli lze boty prát v pračce. Na visačkách většiny obuvi je možné najít informaci od výrobců, kteří kategoricky takové čištění nedoporučují. Každopádně však je hygiena bot, zvláště sportovních, velmi důležitá a některé z nich tento druh péče celkem dobře snáší. Seznamte se s radami, které stojí za to znát před praním obuvi v pračce.
Výběrem možnosti "Přijímám" povolíte společnosti YesSport používat cookies, pixely, tagy a podobné technologie. Tyto technologie používáme ke shromažďování informací o vašem zařízení, prohlížeči a ke sledování vaší činnosti. Tyto informace poté využíváme k marketingovým a praktickým účelům, jako je například zobrazování personalizovaných reklam nebo ke zlepšení fungování webových stránek. YesSport může tyto údaje sdílet s třetími stranami – včetně reklamních partnerů na sociálních sítích, jako jsou Google, Facebook a Instagram - pro marketingové účely. Máte-li zájem o další informace na témat proč a k čemu používáme vaše osobní údaje jako je (např. Zajištění bezpečnosti, návod jak obsluhovat funkce nákupního košíku a přihlášení), tak si prosím přečtěte naše upozornění týkající se ochrany osobních údajů (viz část Informace o souborech cookie). Další informace
Close
pixelpixel