Boty Caterpillar

(počet produktů: 11)

Boty Caterpillar - pánské a dámské

Značka Caterpillar je běžně spojována s výrobou spolehlivých stavebních strojů. V našem online obchodě se sportovními potřebami najdete pevné a odolné boty Caterpillar, které vydrží i v extrémních podmínkách. Oceňovaná společnost dokonale přizpůsobila svůj výrobek požadavkům, které by měly splňovat funkční a odolné trekové boty.

  Využití obuvi Caterpillar 

  Pracovní boty Caterpillar si rádi vybírají milovníci hor a turistiky nebo lidé, kteří pravidelně cestují v obtížných klimatických podmínkách, kde jsou boty s pevnou protiskluzovou podrážkou nezbytné. Našim obchodem doporučované sandály Caterpillar mají silnou protektorovanou podrážku s protiskluzovými vlastnostmi, proto se tak často kupují před blížícím se zimním obdobím, jelikož zaručují plnou bezpečnost, a jejich dodatečné zateplení chrání naše nohy proti nízkým teplotami. Vlajkovými modely této značky dostupnými v našem sortimentu jsou: Caterpillar Rexes P723128, Caterpillar Stickshift P712705 a kolekce „mokasínů“ Lifestyle, ideální pro jarní a podzimní chození. Klasické tvary a módní tlumené barvy jsou vlastnosti, která odlišuje obuv Caterpillar od jiných značek trekové obuvi. Navštivte také náš kamenný obchod s botami CAT v Krakově. 

  V našem sortimentu najdete také pohodlné boty Asics a zimní boty Timberland!

  Výběrem možnosti "Přijímám" povolíte společnosti YesSport používat cookies, pixely, tagy a podobné technologie. Tyto technologie používáme ke shromažďování informací o vašem zařízení, prohlížeči a ke sledování vaší činnosti. Tyto informace poté využíváme k marketingovým a praktickým účelům, jako je například zobrazování personalizovaných reklam nebo ke zlepšení fungování webových stránek. YesSport může tyto údaje sdílet s třetími stranami – včetně reklamních partnerů na sociálních sítích, jako jsou Google, Facebook a Instagram - pro marketingové účely. Máte-li zájem o další informace na témat proč a k čemu používáme vaše osobní údaje jako je (např. Zajištění bezpečnosti, návod jak obsluhovat funkce nákupního košíku a přihlášení), tak si prosím přečtěte naše upozornění týkající se ochrany osobních údajů (viz část Informace o souborech cookie). Další informace
  Close
  pixelpixel