Boty Merrell

(počet produktů: 15)

Vysoce kvalitní výrobky pro celou rodinu

Outdoorové aktivity vyžadují velmi pečlivou přípravu. Naše oblečení určuje úroveň pohodlí, které cítíme při pěší turistice, ale také bezpečnost, kterou jsme schopni zajistit si sami. Sportovní obuv je základním vybavením každého turisty, a to nejen do hor, ale i do lesa nebo po náročném, rovném terénu. Tyto boty jsou přizpůsobeny extrémně drsným podmínkám prostředí a jsou odolné vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám. Na vysokou kvalitu trekingových bot stavila společnost Merell. Je jedním z předních výrobců tohoto typu obuvi vedle společností, jako je Salomon a Columbia. Společnost s velkým nasazením přistupuje ke každému dalšímu projektu s vědomím, že je do značné míry zodpovědná za bezpečnost, pohodlí, úroveň ochrany nohou, stejně jako pohodlí milovníků outdoorových aktivit. Je si vědoma toho, že se dostavila k obtížnému úkolu, který plní dokonale. 

Obuv Merrell – pro hledače vzrušení 

Společnost Merrell je tu od roku 1981. Byla založena v Americe lidmi, kteří, stejně jako vy, milují turistiku, stále hledají vzrušení a jsou hladoví po adrenalinu. Boty Merrell jsou navrženy tak, aby splňovaly vaše očekávání, stejně jako jsou vytvořeny na základě vysokých požadavků a specifických potřeb samotných výrobců. Jsou skvělé na stezce a neztratí se ani v městské džungli. Jsou přizpůsobeny pro nošení v náročných podmínkách, ale také poskytují komfort a pohodlí při každodenním používání. Výrobce věnuje zvláštní pozornost materiálům, které si vybere pro výrobu obuvi. Musí splňovat vysoké standardy a dodržovat „pravidla" platné na stezkách. Materiál musí zajistit, aby trekingové boty byly vodotěsné, nepromokavé, mechanicky odolné, trvanlivé a dostatečně tuhé v oblastech chodidla, kde je nutné zajistit jeho zvýšenou stabilitu. Obuv Merrell mají v sobě něco z nezdolného cestovatele, který je stále v pohybu a není schopen vést pasivní životní styl. Vyznačují se sportovním, mírně agresivním designem, zatímco jsou konturované tak, aby dobře vyhovovaly vaší noze a dodávají jí elegantní, pěkný vzhled. Výrobci dobře vědí, že v outdoorovém prostředí móda platí také. 

Trekingové modely a sandály Merrell 

Boty Merrell mohou mít nízký nebo vysoký svršek. První varianta dosahuje kotníku a poskytuje o něco menší stabilitu nohy než vysoký svršek. Z tohoto důvodu jsou takové trekingové boty vhodnější pro pěší turistiku na rovném a méně náročném terénu. Vysoký svršek lépe stabilizuje kotník a snižuje riziko zranění. Pokud máte zájem o horskou turistiku, zvolte právě tuto alternativu. V nabídce naleznete také sandály Merrell pro letní venkovní výlety na zpevněných plochách. Můžete si je například zabalit do batohu, abyste si při změně terénu na jednodušší mohli změnit boty. 

V našem obchodě Yessport najdete širokou škálu bot této značky, které mají různé účely – například polobotky Merrell. Tyto produkty jsou k dispozici za opravdu atraktivní ceny. 

 

 

    Výběrem možnosti "Přijímám" povolíte společnosti YesSport používat cookies, pixely, tagy a podobné technologie. Tyto technologie používáme ke shromažďování informací o vašem zařízení, prohlížeči a ke sledování vaší činnosti. Tyto informace poté využíváme k marketingovým a praktickým účelům, jako je například zobrazování personalizovaných reklam nebo ke zlepšení fungování webových stránek. YesSport může tyto údaje sdílet s třetími stranami – včetně reklamních partnerů na sociálních sítích, jako jsou Google, Facebook a Instagram - pro marketingové účely. Máte-li zájem o další informace na témat proč a k čemu používáme vaše osobní údaje jako je (např. Zajištění bezpečnosti, návod jak obsluhovat funkce nákupního košíku a přihlášení), tak si prosím přečtěte naše upozornění týkající se ochrany osobních údajů (viz část Informace o souborech cookie). Další informace
    Close
    pixelpixel