Dámské

(počet produktů: 3)

Nike je o poznání mladší firma, než její přímá konkurence. I když na počátku značce chyběl vlajkový výrobek, v 80. letech vznikl projekt, který firmě umožnil předběhnout jiné o celé světelné roky. Je samozřejmě řeč o systému tlumení Air Max. Podrážky naplněné stlačeným plynem se staly rozeznatelným znamením Nike, ale nemělo by se také zapomínat na jiné výrobky ze sortimentu tohoto obuvnického gigantu. V naší nabídce určené ženám můžete najít nejpopulárnější dámské boty Nike.

  Dámské boty Nike – bohatá nabídka Air Max

  Dámské boty Nike se těší neslábnoucímu zájmu a jsou doporučovány předními sportovkyněmi z celého světa. V naší nabídce můžete najít pestrou škálu výrobků, včetně nejpopulárnější od konce 80. let série Air Max. Lehké, vzdušné materiály a perfektní tlumení doskoku v podobě viditelných polštářku to je synonymum pohodlí a stylu. S každým dalším modelem Air Max je nabídka Nike obohacena o zdokonalené sneakersy, ještě pohodlnější, než ty předchozí. Výrobky z této série uspokojí dámy, které si cení neobvyklá řešení a maximální pohodlí. Od samého počátku záleželo návrhářům Nike na tom, aby se jejich obuv odlišovala. Dosáhli toho při první prezentaci Air Max – legendární „jedničky“, když ukázali vnitřek podrážky. Později již vypouštěli na trh boty, jejichž spodní část byla vytvořena ničím nedoplněnými vzduchovými polštářky. Do dnešního dne se ukázalo už tolik verzí dámských air maxů, že si každá žena bez problému najde model vyhovující jejímu vkusu. V takové dámské obuvi Nike snadno přitáhnete pozornost.

  Dámské boty Nike – nejen vzduchové polštářky

  V našem internetovém obchodě jsou dostupné také modely z jiných populárních sérii Nike. Dámy, které oceňují klasické tvary, rády sáhnou po botách Nike Cortez, pro které je typický dynamický vzhled a tlumená paleta barev. Milovnice více fantastického designu ocení dámské Nike Air Huarache, které sází na posílenou stabilizaci a nápadný vzhled. Název mají podle využívaných v boji bot starověkých Májů. Na druhé straně série Nike Air Force byla vytvořena pro basketbal, ale dnes je to povinná položka v botníků každé milovnice sneakersů. Dámské boty Nike velmi úspěšně spojují užitkové předností s kreativním designem, a svým uživatelkám zaručí maximum pohodlí, ale také se stanou perfektním doplňkem jejich každodenního outfitu. V našem internetovém obchodě jsou dámské boty Nike dostupné v mnohých barevných verzích, jedny z nejpopulárnějších jsou černé a bílé, a nabídka se stále rozšiřuje o nejpopulárnější modely. Zveme vás k seznámení s naším sortimentem.

  Výběrem možnosti "Přijímám" povolíte společnosti YesSport používat cookies, pixely, tagy a podobné technologie. Tyto technologie používáme ke shromažďování informací o vašem zařízení, prohlížeči a ke sledování vaší činnosti. Tyto informace poté využíváme k marketingovým a praktickým účelům, jako je například zobrazování personalizovaných reklam nebo ke zlepšení fungování webových stránek. YesSport může tyto údaje sdílet s třetími stranami – včetně reklamních partnerů na sociálních sítích, jako jsou Google, Facebook a Instagram - pro marketingové účely. Máte-li zájem o další informace na témat proč a k čemu používáme vaše osobní údaje jako je (např. Zajištění bezpečnosti, návod jak obsluhovat funkce nákupního košíku a přihlášení), tak si prosím přečtěte naše upozornění týkající se ochrany osobních údajů (viz část Informace o souborech cookie). Další informace
  Close
  pixelpixelpixel