Dámské

(počet produktů: 23)

Počátky britské značky Reebok, které sahající do konce 20. stol., to je výborný příklad toho, jak skutečné nadšení ve spojení s vizionářským přístupem zaručuje úspěch. Už při vzniku firmy byl základem jejich designové tvorby sportovní styl s ostrovní elegancí spolu s důrazem na vysokou kvalitu provedení a použité materiály. Popularita značky Reebok se prudce zvýšila v roce 1982, po zavedení na trh modelu Freestyle. Byly to první dámské boty Reebok navržené pro aerobik, což byla v té době nová disciplína, v níž dominovaly ženy. Jsou dostupné v různých barvách, mj. černé, bílé, mátové, bordó.

  Reebok dámské černé boty – perfektní doplněk pro každodenní outfit

  Velký výběr barev a fazón způsobuje, že dámské boty Reebok ocení spotřebitelky každého věku. Fitness, jogging, trénink nebo každodenní používání – obuv této značky zaručuje spokojenost vyplývající z různorodostí a přímo úžasného pohodlí. Každá žena, pro kterou má význam elegantní minimalismus, pochopí fenomén obuvi této značky. Pro dámské boty Reebok je typický jednoduchý tvar, jaký obyčejně mají modely s klasickým tvarem casual. Způsobuje to, že se sportovní obuv stává univerzální. Tímto způsobem je něčím více. Bezvadně se hodí k takovému oblečení, jako jsou džíny, legíny a dokonce šaty a sukně. Při hledání nápadu na městskou kreaci jen těžko lze docenit kolekci Reebok Classic Leather nebo Reebok Club C. Tyto boty znají fanoušci značky perfektně. Nosí je jak hvězdy světového formátu, tak uživatelky výborně chápající pouliční trendy. Avšak díky jednoduchým tvarům a tlumeným barvám dámské se Reebok classic hodí i na více formální příležitosti. Doplňují stylové kreace o sportovní prvek, přidávají jim volnější, neformální charakter a zároveň jim neubírají nic z jejich elegance.

  Pro zapálené ženy – dámské boty Reebok

  Jste zapálena pro fitness? Anebo jste možná milovnice joggingu? Ať je vaše oblíbená sportovní disciplína jakákoliv, dámské sportovní boty Reebok byly vytvořeny právě pro ženy, jako jste vy. Stačí jen připomenout boty Reebok Rapide MU DV8868 a hned se vybaví praktická řešení, která používá ve svých výrobcích britská značka. Pro obuv určenou na běhání a jiné sportovní aktivity je typické maximální tlumení a výborná stabilizace chodidla. Moderní technologie je chrání před úrazy a nebezpečnými zraněními. Podrážka zajistí nejen pocit měkkého pohybu, ale také výbornou přilnavost k povrchům různého druhu. Dámské boty Reebok to je trefa do desítky, u které se snoubí funkčnost a styl. Díky nim se můžete věnovat svým oblíbeným fyzickým aktivitám, aniž byste rezignovali na módní vzhled. Funguje to také na druhou stranu – oblečte se stylově, zároveň si zajistěte pohodlí na celý den.

  Výběrem možnosti "Přijímám" povolíte společnosti YesSport používat cookies, pixely, tagy a podobné technologie. Tyto technologie používáme ke shromažďování informací o vašem zařízení, prohlížeči a ke sledování vaší činnosti. Tyto informace poté využíváme k marketingovým a praktickým účelům, jako je například zobrazování personalizovaných reklam nebo ke zlepšení fungování webových stránek. YesSport může tyto údaje sdílet s třetími stranami – včetně reklamních partnerů na sociálních sítích, jako jsou Google, Facebook a Instagram - pro marketingové účely. Máte-li zájem o další informace na témat proč a k čemu používáme vaše osobní údaje jako je (např. Zajištění bezpečnosti, návod jak obsluhovat funkce nákupního košíku a přihlášení), tak si prosím přečtěte naše upozornění týkající se ochrany osobních údajů (viz část Informace o souborech cookie). Další informace
  Close
  pixelpixelpixel