Boty Vans

(počet produktů: 62)

Boty Vans jsou nesporně jednou z těch kolekcí, které stojí za popularitou této znaky. Jedinečný charakter této obuvi ocení nejen fanoušci skateboardingu, ale také milovníci městského životního styl. Kolekce je určena pro ženy a muže, kteří hledají výrazný akcent pro svůj styl. Dámy jistě zaujmou zejména oblíbené vínové Vans boty dámské a Vans boty pánské v černé barvě. Nehledě na model je však značka VANS zárukou vysoce kvalitních materiálů zajišťujících pohodlí pro vaše chodidla.

VANS dámské boty - vyjádřete svůj styl

VANS je tak charakteristická značka, že ji nelze zaměnit za jinou. Rozpoznatelnými znaky jsou silná bílá podrážka a originální špičky. Dámské a pánské modely Vans dámské boty jsou výrazem svobody a reakcí na touhu kombinovat sportovní a zároveň stylovou obuv.

VANS patří ke skupině ikonických bot, jejichž originalita osloví jak ženy a muže, tak i děti. Může být úspěšně považován za krále neformálního oblečení. Obuv Vans, stejně jako obuv Vans Classic, je nejlepším velvyslancem své značky, odkazuje svým stylem na módu a historii Kalifornie 60. let.

VANS boty pánské v obchodě YesSport

Pánské a dámské Vans jsou prvním modelem od společnosti Van Doren Rubber Company, která se původně jmenovala Vans 44. Zpočátku se boty vyráběly pouze na zakázku. Vans se rychle stala ikonou celé značky Vans. Obzvlášť ráda měla Vans Skate komunita. Není divu, protože jejich odolná a přilnavá podrážka je ideální pro skateboarding.

Málokdo ví, že se společnost VANS v 80. letech, po vrcholu své popularity, začala potýkat s vážnými finančními problémy. Důvodem byl odklon jejich tvůrců od původního konceptu značky a přechod k navrhování obuvi podobné ostatním značkám, jako jsou PumaAdidas nebo Nike. I přes tyto dočasné problémy milovníci streetwearu dodnes oceňují jedinečnost těchto bot. Pohodlí, kvalita a jedinečný styl jsou vše, co vám Vans poskytne! Obchod YesSport nabízí nejlepší boty Vans za méně - podívejte se na nejlepší nabídky!

Výběrem možnosti "Přijímám" povolíte společnosti YesSport používat cookies, pixely, tagy a podobné technologie. Tyto technologie používáme ke shromažďování informací o vašem zařízení, prohlížeči a ke sledování vaší činnosti. Tyto informace poté využíváme k marketingovým a praktickým účelům, jako je například zobrazování personalizovaných reklam nebo ke zlepšení fungování webových stránek. YesSport může tyto údaje sdílet s třetími stranami – včetně reklamních partnerů na sociálních sítích, jako jsou Google, Facebook a Instagram - pro marketingové účely. Máte-li zájem o další informace na témat proč a k čemu používáme vaše osobní údaje jako je (např. Zajištění bezpečnosti, návod jak obsluhovat funkce nákupního košíku a přihlášení), tak si prosím přečtěte naše upozornění týkající se ochrany osobních údajů (viz část Informace o souborech cookie). Další informace
Close
pixelpixel