Boty Salomon dámské

(počet produktů: 58)

Dámská obuv Salomon je určena pro aktivní ženy, které si vysoce cení sportovní životní styl, lezení po horách a dlouhé túry po lesních stezkách. S touto značkou obuvi je spojena nadprůměrná životnost, zajímavý design a použití nejkvalitnějších materiálů pro výrobu protiskluzové podrážky. Salomon boty dámské je díky své vysoké funkčnosti také perfektní jako každodenní obuv. To vše zajistí, že ženy i muži rádi sáhnou po sortimentu této značky.

Dámské boty Salomon - pestrý sortiment 

Důležitým argumentem pro volbu dámské obuvi Salomon je použití ve výrobním procesu speciální izolační a tepelné technologie (Clima-Therm), díky které se naše nohy cítí pohodlně i v těch nejvíce neobvyklých a extrémních situacích. Prezentovaná technologie Clima-Therm je patentovaná vodotěsná izolace, která účinně odvádí vlhkost z těla při zachování vysokého tepelného indexu na celém povrchu obuvi. Doporučované dámské boty Salomon jsou klasickým a spolehlivým řešením pro různé povětrnostní podmínky, roční období a účely, o čemž svědčí modely z řady Salomon RX Slide 4.0, které vašim nohám umožní odpočívat po intenzivním tréninku. Příkladem všestrannosti značky je také kožený model Salomon Heika Leather, který se perfektně hodí do města v chladnějších dnech. Zvláštní pozornost žen si zaslouží boty Salomon Speedcross 4, které poskytují vynikající přilnavost k podkladu a odpružení

Salomon trekové boty dámské - inovace a modernost 

Ženy, které hledají perfektní dámské trekové boty Salomon, by měly pouvažovat o Salomon Ellipse 2 Leather, spolehlivém modelu do terénu, který se vyznačuje jak mimořádnou lehkostí a pohodlím pro nohy při turistice, tak moderním designem. Náš obchod nabízí vysoce kvalitní boty Salomon RX Break 4.0, které budou dobře fungovat na různých typech povrchů. 

Za značkou boty Salomon stojí myšlenka navrhnout inovativní a kvalitní produkty, které splní požadavky i těch nejnáročnějších sportovních nadšenců. Její nabídka zahrnuje výrobky určené lyžařům a běžcům i příznivcům lezení a trekingu. Díky tomu se obuv této značky vyznačuje velkou rozmanitostí, obdobně jako nabídka takových výrobců jako boty Adidasboty Merrell nebo boty Columbia.

Close
pixelpixelpixel