adidas

(počet produktů: 33)

Adidas je nepochybně jednou z nejlépe rozeznatelných značek obuvi na světě, která se v současnosti zabývá výrobou nejen moderní obuvi pro sportovce, ale také sportovních oděvů perfektní kvality. Prezentované v našem obchodě dámské boty adidas to je příklad spojení moderních technologií, zajímavého stylu a prostého pohodlí při používání obuvi. Boty vyrobené z materiálů špičkové kvality nejen zajistí nohám větrání, ale také se výborně přizpůsobí každému tvaru chodidla.

  Dámské adidasky – perfektní na trénink

  Speciálně navržené podrážky dámských bot adidas omezují přetížení, čímž chrání klouby a omezují pocit únavy nohou i při intenzivním sportovním tréninku. Boty z linie adidas Performance pomohou aktivním ženám dosáhnout výborné výsledky při fitness cvičení nebo joggingu. Zaručují stabilizaci chodidla, spolehlivé odpružení a příslušnou přilnavost k podkladu. Žádné nadšené sportovkyni však nebude jedno, jak její obuv vypadá. A proto adidas láká plnou škálou barev a zajímavými vzory. Takové modely, jako adidas Galaxy 4 F36176 nebo adidas Lite Racer Cloudfoam EE8220 v sobě spojují nejlepší sportovní řešení s pohodlím používání a atraktivním designem.

  Dámské boty adidas – perfektní pro každodenní nošení

  Dámské sportovní boty adidas to je mimo jiné zajímavý vzhled, který lze snadno přizpůsobit vlastnímu stylu. Každá milující módu žena najde v našem obchodě boty, které pro ni budou nejvhodnější. Může si vybírat z mnohých přitahujících pozornost fazón a barev na jedné straně a z univerzálních modelů ověřených jako doplněk každého neformálního outfitu na straně druhé. Když toužíte po tom, abyste vynikla v davu, budete mít zájem o pestré adidasky na vysoké podrážce, pokud však máte raději jednoduchou skromnost, zaujmou vás černo-bílé boty klasických tvarů, jako jsou např. adidas Superstar. Dnes je adidas jednou z největších a nejvíce rozeznatelných značek sportovní obuvi. V sortimentu výrobce jsou nejen boty, ale také sportovní oděvy a vybavení. Tři proužky známé po celém světě ovládají jak stadiony, tak nejmódnější ulice měst. V našem obchodě jsou dámské boty adidas dostupné v mnohých barevných variantách a vzorech, lze si tedy mezi nimi bez problému zvolit nejen sportovní obuv, ale také lifestylové boty na každodenní nošení. Zveme vás k nákupům – adidas dámské boty to je světová kvalita za dostupnou cenu.

  Prohlédněte si boty adidas dostupné na našich stránkách!

  Výběrem možnosti "Přijímám" povolíte společnosti YesSport používat cookies, pixely, tagy a podobné technologie. Tyto technologie používáme ke shromažďování informací o vašem zařízení, prohlížeči a ke sledování vaší činnosti. Tyto informace poté využíváme k marketingovým a praktickým účelům, jako je například zobrazování personalizovaných reklam nebo ke zlepšení fungování webových stránek. YesSport může tyto údaje sdílet s třetími stranami – včetně reklamních partnerů na sociálních sítích, jako jsou Google, Facebook a Instagram - pro marketingové účely. Máte-li zájem o další informace na témat proč a k čemu používáme vaše osobní údaje jako je (např. Zajištění bezpečnosti, návod jak obsluhovat funkce nákupního košíku a přihlášení), tak si prosím přečtěte naše upozornění týkající se ochrany osobních údajů (viz část Informace o souborech cookie). Další informace
  Close
  pixelpixel