Crocs pro děti

(počet produktů: 48)

Crocs hraje důležitou roli mezi výrobci obuvi, kteří si rychle získali uznání na mnoha trzích. Nejvyšší kvalita v kombinaci s originálním designem - to platí pro všechny modely z atraktivní nabídky dětské obuvi Crocs. Ačkoli byla značka původně oceňována především mezi námořníky a surfaři, brzy se ukázalo, že dětské Crocs najdou využití každý den - ve škole, ve volném čase nebo o prázdninách. Výsledkem je, že se značka rychle stala konkurencí špičkových značek, jako jsou Nike Kids, Puma Kids a Reebok Kids. 

Dětské Crocs - pestrý výběr 

Neobvyklý a atraktivní design oslovil mnoho dětí a teenagerů. Široká škála barev, včetně mnoha modelů se vkusnými aplikacemi, je ještě větší příležitostí k vytvoření každodenního nebo slavnostního outfitu. Stylu, ve kterém jsou dětské boty Crocs důležitým prvkem. Boty do sněhu, gumáky, sandály, žabky, baleríny, lodičky, turistické boty nebo dětské sportovní boty Crocs - obrovský výběr kombinující vysokou kvalitu a samozřejmě komfort použití. Dětem se nepochybně bude líbit široký výběr postaviček z jejich oblíbených pohádek a barevné potisky na botách. Nejlepším příkladem na to jsou modely Crocs Fl Princess Band Light pro dívky. Chlapcům se naopak budou líbit modely ze série „Star Wars“: Crocs Empire Band Clog. Tyto modely jsou extrémně lehké a poskytují dětské pokožce správnou ventilaci.

Crocs pro děti - popularita značky

Velkou výhodou je jednoduchá péče o Crocs dětské boty, které je zvláště důležitá v případě obuvi určené pro děti. Jejich pohodlí je stejně důležité. Vývoj značky a rozšíření sortimentu způsobilo, že boty Crocs přestal být identifikován pouze jako obuv určená do zahrady nebo na pole. Díky široké nabídce různých stylů a barev je tato značka oblíbená nejen u dětí, ale i u dospělých žen a mužů. 

Dopřejte svým dětem jedinečné boty - doporučujeme vám seznámit se s širokou škálou katalogů YesSport a zaručit nejvyšší úroveň spokojenosti s vašimi nákupy.

Výběrem možnosti "Přijímám" povolíte společnosti YesSport používat cookies, pixely, tagy a podobné technologie. Tyto technologie používáme ke shromažďování informací o vašem zařízení, prohlížeči a ke sledování vaší činnosti. Tyto informace poté využíváme k marketingovým a praktickým účelům, jako je například zobrazování personalizovaných reklam nebo ke zlepšení fungování webových stránek. YesSport může tyto údaje sdílet s třetími stranami – včetně reklamních partnerů na sociálních sítích, jako jsou Google, Facebook a Instagram - pro marketingové účely. Máte-li zájem o další informace na témat proč a k čemu používáme vaše osobní údaje jako je (např. Zajištění bezpečnosti, návod jak obsluhovat funkce nákupního košíku a přihlášení), tak si prosím přečtěte naše upozornění týkající se ochrany osobních údajů (viz část Informace o souborech cookie). Další informace
Close
pixelpixel