Teplákové Soupravy

(počet produktů: 69)

Fotbalová brankářská trička

Fotbal je neobvykle intenzivní sport, během kterého většina hráčů obou mužstev běhá. Rozhodně to je sport, ve kterém se hráči potí a je jim horko. Brankář však během většiny hrací doby neběhá zase až tak moc, jako zbytek jeho spoluhráčů z týmu. Jeho úkol je přece jiný, musí za každou cenu ochránit branku, aby do ní nevletěl míč a protivníci nezískali gól. Není tedy nic divného na tom, že potřebuje další ochranu jak před chladem, tak také před míčem, který na něj letí. A takovou ochranu jim mohou nabídnout brankářská trička s chráničí.

Výrobky vhodné na každý trénink

Trička pro brankáře, která nabízíme, se perfektně hodí jak pro rekreační, tak pro profesionální trénink. Jsou ušity takovým způsobem, aby dobře přilnuly k tělu, ale zároveň nezpůsobily odřeniny a jiné nepříjemné kožní problémy a neomezovaly pohyby. Obrovskou předností výrobků, které nabízíme, je také to, že jsou vyrobeny z materiálu perfektní kvality, kterým je 100% polyester, což je materiál neobvykle odolný na poškození všeho druhu. Takový materiál umožňuje, aby kůže dýchala, díky tomu se žádný hráč nepřehřeje ani během velmi intenzivní akce v bráně.

Barevná trika pro brankáře

Fotbalistická brankářská trička, která jsou dostupná v našem sortimentu, jsou barevná. Máme výrobky ve velmi intenzivních barvách. Lze u nás najít trička zelená, žlutá, modrá, červená, oranžová nebo černá. Každý u nás najde něco, co se mu bude hodit.

Proč se vyplatí využít nabídku Yessport?

Naší nabídku stojí za to využít především proto, že je různorodá. Máme výrobky různých špičkových značek, jako je Nike, Adidas nebo Puma. Tyto značky jsou známé ve sportovním světě. Prodáváme však také další sortiment pro hráče, např. fotbalová trička, nebo sportovní boty vhodné na různé povrchy. Rozhodně stoji za to vybrat si něco pro sebe a mít radost z dobrého výrobku, který se výborně osvědčí na hřišti.

Výběrem možnosti "Přijímám" povolíte společnosti YesSport používat cookies, pixely, tagy a podobné technologie. Tyto technologie používáme ke shromažďování informací o vašem zařízení, prohlížeči a ke sledování vaší činnosti. Tyto informace poté využíváme k marketingovým a praktickým účelům, jako je například zobrazování personalizovaných reklam nebo ke zlepšení fungování webových stránek. YesSport může tyto údaje sdílet s třetími stranami – včetně reklamních partnerů na sociálních sítích, jako jsou Google, Facebook a Instagram - pro marketingové účely. Máte-li zájem o další informace na témat proč a k čemu používáme vaše osobní údaje jako je (např. Zajištění bezpečnosti, návod jak obsluhovat funkce nákupního košíku a přihlášení), tak si prosím přečtěte naše upozornění týkající se ochrany osobních údajů (viz část Informace o souborech cookie). Další informace
Close
pixelpixel