Fotbalové oblečení sportovní

(počet produktů: 157)

Fotbalové oblečení potřebuje každý – jak profesionální fotbalista, tak hráč - amatér, pro kterého je fotbal forma aktivního a příjemného trávení volného času. V nabídce najdete oblečení fotbal, které vzniklo pro profesionální utkání, i na tréninky. Kromě toho máme objemné tašky a fotbalistické batohy určené na sportovní oděv a vybavení, jako např. fotbalové míče. Veškeré námi nabízené výrobky pohází od známých a renomovaných výrobců sportovních oděvů. Perfektně znají a chápou potřeby svých zákazníků, což potvrzují oděvy ideálně přizpůsobené pro fyzickou námahu.

Tréninkové fotbalové oblečení

Během tréninku určitě přijde vhod standardní tričko a trenýrky. Oblečení pro fotbal měly by být vyrobeny ze vzdušných materiálů, které jsou zároveň pružné, dobře se přizpůsobí postavě, ale při tom neomezují pohyb. Díky tomu může hráč zachovat svou dynamiku a rychlost na hřišti. Při rozcvičce se bude hodit mikina a dlouhé sportovní kalhoty. Tyto mohou být vyrobeny z bavlny, která je příjemná na dotek, dobře chrání před vychladnutím organizmu a je vůči kůži přátelská. V nabídce najdete mikiny zapínací oblékané přes hlavu, s praktickými patenty, kapsami a kapucí. Dlouhé kalhoty pak mají patenty v pasu a u nohavic pro lepší přizpůsobení, díky čemu širší nohavice neztěžují hru.

Profesionální sportovní fotbalové oblečení

Na utkání je vhodné sportovní fotbalové oblečení. Od hráčů se vyžaduje také často dodržení barevné ucelenosti a jednotnosti dresů, v opačném případě se bude používat příslušné označení. V nabídce našeho obchodu najdete dobře přiléhající trička s krátkým rukávem různých barev. Kromě toho máme velký výběr fotbalistický trenýrek, sahajících ke kolenům nebo do poloviny stehen, se stahovacím patentem v pasu, vyrobené z lehkého a prodyšného materiálu.
Vše si zabalíte do praktické tašky s nastavitelnými popruhy na rameno a velkým množstvím přihrádek.

Výběrem možnosti "Přijímám" povolíte společnosti YesSport používat cookies, pixely, tagy a podobné technologie. Tyto technologie používáme ke shromažďování informací o vašem zařízení, prohlížeči a ke sledování vaší činnosti. Tyto informace poté využíváme k marketingovým a praktickým účelům, jako je například zobrazování personalizovaných reklam nebo ke zlepšení fungování webových stránek. YesSport může tyto údaje sdílet s třetími stranami – včetně reklamních partnerů na sociálních sítích, jako jsou Google, Facebook a Instagram - pro marketingové účely. Máte-li zájem o další informace na témat proč a k čemu používáme vaše osobní údaje jako je (např. Zajištění bezpečnosti, návod jak obsluhovat funkce nákupního košíku a přihlášení), tak si prosím přečtěte naše upozornění týkající se ochrany osobních údajů (viz část Informace o souborech cookie). Další informace
Close
pixelpixel