Fotbalové boty Nike Mercurial

(počet produktů: 2)

Turfy Nike Mercurial - sázejte na nejnovější sportovní technologie 

Během zápasu se počítá každý detail - vaše fyzická příprava, okolní podmínky, stejně jako boty, které máte na nohou. Proto v našem internetovém obchodě nemohou chybět nejnovější verze kopaček od předních světových výrobců. Jeden z nejvíce populárních modelů, který nedávno představila řada Nike Mercurial - fotbalové boty. Tyto fotbalové kopačky jsou vyrobeny ze syntetické kůže s povrchem s mikrostrukturou - výsledný potah je extrémně tenký a umožňuje ještě lepší cítění a vedení míče. Výrobce zajistil, že tyto boty byly naplněny inovativními technologiemi, které podporují vaši hru za všech podmínek a na všech površích. Co přesně odlišuje tuto sérii? Je to konstrukce Flyknit, která pomáhá lépe přizpůsobit obuv vašim chodidlům a poskytuje jim odpovídající podporu. Límec Dynamic Fit má podobnou funkci, která lépe přizpůsobuje střih kotníku. Kopačky Nike Mercurial mají také vložku NikeGrip, díky níž je výrazně snížen pohyb nohy v botě.

    Vyberte si pořádné kopačky Nike Mercurial 

    Nike kopačky Mercurial jsou určeny pro použití na hřišti, zejména na přírodních površích. Zajímavostí je, že obuv patřící k této řadě zahrnuje mimo jiné: špunty, halové boty a turfy. Za zmínku stojí, že deska má v přední části bota zónu Nike Aerotrak, která nabízí vynikající trakci a umožňuje rychlou akceleraci. Nike Mercurial kopačky jsou k dispozici v univerzální černé barvě a v několika dalších úžasných barvách, díky nimž vždy vynikneš na hřišti - můžete si vybrat z tyrkysové, korálové a neonově žluté barvy. Každý pár fotbalových bot Nike Mercurial je samozřejmě dodávaný s taškou na boty, která je chrání mezi zápasy a tréninky. Hledáte další modely kopaček? Nebo možná chcete své boty sladit se správným sportovním oblečením? V našem internetovém obchodě najdete vše, co potřebujete! Podívejte se na nabídku YesSport a najděte si fotbalové oblečení a doplňky, které vám pomohou dosáhnout ještě lepší výsledky. Zveme vás!

    Výběrem možnosti "Přijímám" povolíte společnosti YesSport používat cookies, pixely, tagy a podobné technologie. Tyto technologie používáme ke shromažďování informací o vašem zařízení, prohlížeči a ke sledování vaší činnosti. Tyto informace poté využíváme k marketingovým a praktickým účelům, jako je například zobrazování personalizovaných reklam nebo ke zlepšení fungování webových stránek. YesSport může tyto údaje sdílet s třetími stranami – včetně reklamních partnerů na sociálních sítích, jako jsou Google, Facebook a Instagram - pro marketingové účely. Máte-li zájem o další informace na témat proč a k čemu používáme vaše osobní údaje jako je (např. Zajištění bezpečnosti, návod jak obsluhovat funkce nákupního košíku a přihlášení), tak si prosím přečtěte naše upozornění týkající se ochrany osobních údajů (viz část Informace o souborech cookie). Další informace
    Close
    pixelpixelpixel