Kopačky Puma FUTURE

(počet produktů: 2)

Boty pro fotbal: Kopačky a halové boty Puma Future

Puma Future to je fotbalová obuv, které představuje novou tvář hry na hřišti. Jedná se o kombinaci neobvyklého, původního designu s vynikající dynamikou hry, spolehlivou přilnavostí podrážky a skvělou podporou chodidel. Využívají nejnovější technologie a vyrábějí kopačky budoucnosti. Kopačky Puma Future jsou, stejně jako jejich halová verze, vyrobeny z různých druhů materiálů, dle místa použití. Jedná se o syntetické materiály, textilie a termoplastický polyuretan. Jsou určeny hráčům na všech úrovních hry, pro středně pokročilé a pokročilé začátečníky. V naší nabídce najdete široký výběr bot Puma Future v různých barvách a vzorech. Jedná se o nejnovější a široce známé návrhy přizpůsobené pro hru za každých podmínek.

  Inovativní kopačky - Puma Future

  Proč kopačky Puma Future poskytují tak dobrou herní dynamiku, obratnost, přilnavost a stabilizaci? Je to díky technologiím používaným v těchto botách. Patří k nim kostra 3D Havoc, která zvyšuje přesnost hry. Podrážka je vyrobena z extrémně lehkého TPU. Vyznačuje se kužely a podélnými hroty, které jsou odpovědné za rovnoměrné rozložení hmotnosti a extrémně vysokou účinnost při zrychlování a změně směru. Puma Future se také vyznačuje inovativním systémem vázání Netfit. Díky tomu můžeme botu uvázat několika způsoby. Šněrování tím přizpůsobujeme individuálním potřebám, abychom zajistili nejlepší stabilitu a dokonalou přilnavost k noze.

  Kopačky s vynikající prodyšností

  Fotbalové kopačky Puma Future jsou také prodyšné. Mají ventilační systém, díky kterému se vlhkost účinně odvádí ven a čerstvý vzduch může volně proudit dovnitř boty. Kromě toho jsou boty v citlivých oblastech vyztuženy, což přispívá k dokonalému držení nohy a také minimalizuje riziko zranění.

  Close
  pixelpixelpixel