Kopačky Puma FUTURE

(počet produktů: 2)

Boty pro fotbal: Kopačky a halové boty Puma Future

Puma Future to je fotbalová obuv, které představuje novou tvář hry na hřišti. Jedná se o kombinaci neobvyklého, původního designu s vynikající dynamikou hry, spolehlivou přilnavostí podrážky a skvělou podporou chodidel. Využívají nejnovější technologie a vyrábějí kopačky budoucnosti. Kopačky Puma Future jsou, stejně jako jejich halová verze, vyrobeny z různých druhů materiálů, dle místa použití. Jedná se o syntetické materiály, textilie a termoplastický polyuretan. Jsou určeny hráčům na všech úrovních hry, pro středně pokročilé a pokročilé začátečníky. V naší nabídce najdete široký výběr bot Puma Future v různých barvách a vzorech. Jedná se o nejnovější a široce známé návrhy přizpůsobené pro hru za každých podmínek.

  Inovativní kopačky - Puma Future

  Proč kopačky Puma Future poskytují tak dobrou herní dynamiku, obratnost, přilnavost a stabilizaci? Je to díky technologiím používaným v těchto botách. Patří k nim kostra 3D Havoc, která zvyšuje přesnost hry. Podrážka je vyrobena z extrémně lehkého TPU. Vyznačuje se kužely a podélnými hroty, které jsou odpovědné za rovnoměrné rozložení hmotnosti a extrémně vysokou účinnost při zrychlování a změně směru. Puma Future se také vyznačuje inovativním systémem vázání Netfit. Díky tomu můžeme botu uvázat několika způsoby. Šněrování tím přizpůsobujeme individuálním potřebám, abychom zajistili nejlepší stabilitu a dokonalou přilnavost k noze.

  Kopačky s vynikající prodyšností

  Fotbalové kopačky Puma Future jsou také prodyšné. Mají ventilační systém, díky kterému se vlhkost účinně odvádí ven a čerstvý vzduch může volně proudit dovnitř boty. Kromě toho jsou boty v citlivých oblastech vyztuženy, což přispívá k dokonalému držení nohy a také minimalizuje riziko zranění.

  Výběrem možnosti "Přijímám" povolíte společnosti YesSport používat cookies, pixely, tagy a podobné technologie. Tyto technologie používáme ke shromažďování informací o vašem zařízení, prohlížeči a ke sledování vaší činnosti. Tyto informace poté využíváme k marketingovým a praktickým účelům, jako je například zobrazování personalizovaných reklam nebo ke zlepšení fungování webových stránek. YesSport může tyto údaje sdílet s třetími stranami – včetně reklamních partnerů na sociálních sítích, jako jsou Google, Facebook a Instagram - pro marketingové účely. Máte-li zájem o další informace na témat proč a k čemu používáme vaše osobní údaje jako je (např. Zajištění bezpečnosti, návod jak obsluhovat funkce nákupního košíku a přihlášení), tak si prosím přečtěte naše upozornění týkající se ochrany osobních údajů (viz část Informace o souborech cookie). Další informace
  Close
  pixelpixelpixel