Kopačky Puma ONE

(počet produktů: 3)

Puma One - stylová a extrémně pohodlná fotbalová obuv

Fotbalové boty ze série Puma One jsou perfektní pro hraní nejen na trávě, ale také ve sportovní hale nebo na jiném umělém povrchu. Každý fotbalista ocení nejen estetickou hodnotu těchto kopaček, ale především vynikající pocit ze hry. Tato kolekce byla vytvořena pro fotbalisty, kteří ocení možnost perfektního a přesného zacházení s míčem, ale také péči o své pohodlí a bezpečnost na hřišti. Puma navrhla tento typ fotbalové obuvi tak, aby dokonale padla na chodidla a zároveň poskytovala stabilitu a pohodlí. Lehká, flexibilní termoplastická polyuretanová podrážka poskytuje přilnavost a lepší manévrovatelnost během hry. Svršky těchto bot jsou vyrobeny ze syntetických materiálů, díky nimž se snadno udržují v čistotě.

V našem obchodě najdete kolekci Puma One rozdělenou na sálovky, turfy a kopačky. Tato řada kopaček bude perfektní jak pro začátečníky, tak pro pokročilejší hráče. Kvalita této obuvi zajistí pohodlí a přesnou hru nejen dospělým uživatelům, ale také mladším hráčům, kteří s fotbalem teprve začínají.

  Sálová obuv a kopačky určené pro různé povrchy - Puma One

  Boty Puma One to je opravdový zážitek pro fotbalové nadšence, kteří chtějí vyniknout nejen svými schopnostmi, ale také originálním vzhledem. Jedinečné barvy těchto bot vám nedovolí zůstat na hřišti nepovšimnutí - jejich originální design již ocenila řada hvězd tohoto sportu, vč. Sergio Agüera, Jamese Maddisona, Romelu Lukaka nebo Davida Silvy. Kromě nepochybných vizuálních hodnot oceňují slavní hráči tento typ fotbalové obuvi hlavně pro jeho vysokou kvalitu a pohodlí při používání. Puma One jsou kopačky, které splní očekávání i toho nejnáročnějšího fotbalisty.

  V našem obchodě najdete mnoho modelů ze série Puma One, které nabízíme v mnoha velikostech a různých stylech. Další výhodou této fotbalové obuvi je zajímavá cena. Doporučujeme vám seznámit se s širokou nabídkou této řady obuvi. Doporučujeme také nabídku originálního fotbalového oblečení, kterou najdete také v našem obchodě.

  Výběrem možnosti "Přijímám" povolíte společnosti YesSport používat cookies, pixely, tagy a podobné technologie. Tyto technologie používáme ke shromažďování informací o vašem zařízení, prohlížeči a ke sledování vaší činnosti. Tyto informace poté využíváme k marketingovým a praktickým účelům, jako je například zobrazování personalizovaných reklam nebo ke zlepšení fungování webových stránek. YesSport může tyto údaje sdílet s třetími stranami – včetně reklamních partnerů na sociálních sítích, jako jsou Google, Facebook a Instagram - pro marketingové účely. Máte-li zájem o další informace na témat proč a k čemu používáme vaše osobní údaje jako je (např. Zajištění bezpečnosti, návod jak obsluhovat funkce nákupního košíku a přihlášení), tak si prosím přečtěte naše upozornění týkající se ochrany osobních údajů (viz část Informace o souborech cookie). Další informace
  Close
  pixelpixelpixel