Kopačky adidas COPA

(počet produktů: 4)

Adidas Copa - stylová a spolehlivá fotbalová obuv

Adidas Copa je kolekce fotbalové obuvi určené pro fanoušky hry na hřišti i na umělém trávníku, v hale nebo na betonovém hřišti. V našem obchodě najdete halovou obuv, kopačky a turfy, jejichž podrážky se ideálně hodí k danému typu povrchu. Značka Adidas využívá k výrobě fotbalové obuvi nejnovější technologie, díky nimž jejich výrobky dokonale padnou na tvar chodidel, jsou odolné a vyznačují se výjimečnou lehkostí. Podobnými vlastnostmi se také vyznačují fotbalové oblečení od této společnosti.

  Kopačky Adidas Copa

  Boty Adidas Copa osloví zejména milovníky kožených kopaček, kteří se kvůli vysoké hmotnosti vzdali tohoto materiálu. Tato kolekce je vyrobena z lehké upravené klokaní kůže, která nejen málo váží, ale také má nízkou absorpci vody. Tento typ kopaček díky anatomicky tvarovanému svršku osloví hráče, který rád cítí míč a který ocení přesnost hry v kombinaci s pohodlím. Modely pro hraní na přírodním trávníku mají flexibilní podrážku se systémem Total Control, který zaručuje vynikající přilnavost a obratnost. Na druhé straně turfy, pro hru na umělé trávě, poskytnou dokonalé odpružení díky vestavěné mezipodrážce EVA. V závislosti na modelu najdete v našem obchodě kopačky pro profesionály i amatéry, stejně jako základní a poloprofesionální obuv. Každý typ kopaček Adidas Copa z našeho obchodu splní očekávání i toho nejnáročnějšího fotbalisty!

  Modely určené pro každé počasí

  Turfy Adidas Copa jsou považovány za jedny z nejpohodlnějších kopaček na trhu. Kromě pohodlí při používání se vyznačují také originálním designem a širokou škálou barev. V každém ohledu propracované, inspirované debutem tohoto typu obuvi na mistrovství světa v roce 1982, kopačky Adidas Copa doprovázejí fotbalové nadšence po celém světě. Fotbalová obuv z této řady je skvělou volbou pro hráče bez ohledu na věk a pohlaví. Jsou určeny do všech povětrnostních podmínek, pro hráče, kteří oceňují tradici spojenou s moderností, a také pro ty, kteří vyžadují něco víc jak od sebe, tak od vybavení pro hru.

  Close
  pixelpixelpixel