Kopačky adidas MESSI

(počet produktů: 7)

Adidas Messi - modely, které poskytují dobrý cit pro míč

Existují fotbalové hvězdy, které jsou zvláště uznávány mezi výrobci sportovního oblečení. Speciálně pro ně je vytvářeno fotbalové oblečení a obuv přizpůsobená jejich individuálním předpokladům, herním technikám a potřebám. To je také případ řady obuvi Adidas Messi. Všechno to začalo smlouvou Lionela Messiho podepsanou se společností Adidas v roce 2006. Tehdy hrál nezlomný útočník v kopačkách Adidas F50 +. Pak tu byly i další modely, například F30.6, F50.7, F50.8 a F50.9. Kopačky Adidas Messi se od samého začátku vyznačovaly svou lehkostí a dokonalým střihem, jehož cílem bylo poskytnout hráči nadprůměrný cit pro míč. Používají speciální uspořádání kolíků, díky nimž mohl Messi efektivně a dynamicky měnit směr pohybu a také zrychlovat a dosahovat vyšších rychlostí.

  Nové kopačky Adidas Messi

  V roce 2015 se Lionel Messi objevil na hřišti v obuvi MESSI15. Jedná se o obuv podepsanou jménem fotbalisty v celé kolekci, nejen v jedné barvě. Útočník FC Barcelona se také aktivně podílel na designu tohoto modelu. Fotbalové boty Adidas Messi jsou vyrobeny z nového materiálu messiTOUCH s povrchem x-ray. Vyznačuje se lepší stabilitou a přilnavostí k noze a také poskytuje lepší kontrolu nad míčem. MessiFRAME zajišťuje, že má chodidlo vynikající oporu.

  Kopačky s inovativními technologiemi

  Dále nabízíme kopačky Adidas Messi 16+ Pureagility z kolekce Mercury Pack. Vyznačují se svrškem AGILITYKNIT, který se dokonale přizpůsobí tvaru nohy, a šněrovacím systémem PURECUT. Charakteristický je pro ně vysoký okraj, který obklopuje celou nohu, a podrážka s hřeby Agility. Materiál Tension Tape je použit na celé horní části. Vnitřní a vnější podešev Torsion, kterou jsou vybaveny kopačky Adidas Messi, poskytují flexibilitu při dynamických změnách směru. Tyto boty splní očekávání nejaktivnějších, nejdynamičtějších a nejrychlejších fotbalistů na hřišti.

  Close
  pixelpixelpixel