Kopačky Adidas Nemeziz

(počet produktů: 21)

Adidas Nemeziz - profesionální fotbalová obuv

Fotbalové boty Adidas Nemeziz mají vynikající kvalitu, která se vyznačuje neobvyklým designem a výjimečnou odolností. Bez ohledu na to, zda jste profesionál nebo amatér, u nás najdete plně profesionální kopačky, které vám zajistí nejen úspěšnou hru, ale také 100% pohodlí. Adidas Nemeziz jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, které zaručují přilnutí k noze a zvyšují bezpečnost hry. Svršek z pružné látky Primeknit a okraj Sockfit zajišťují pohodlí a skvělý kontakt s míčem. Díky kompresi se u některých modelů svršek Tension Tape individuálně přizpůsobuje tvaru nohy a poskytuje mu další podporu.

Fotbalové boty Adidas Nemeziz

Fotbalové boty Adidas Nemeziz nabízené v našem obchodě se dělí na ty, které jsou určeny pro hru v hale, na umělém trávníku a na přírodním povrchu. Nabízíme jak kopačky, tak sálovou obuv a turfy. Fotbalové boty Adidas s jedinečnou konfigurací hřebů Agility, která umožňuje rychlé zatáčky a úniky, budou skvěle fungovat na přírodním povrchu. Sálová obuv Adidas Nemeziz s gumovou vnější podrážkou, která zajistí optimální přilnavost, a také ty s mezipodrážkou EVA, která poskytuje vynikající odpružení, se naopak skvěle hodí pro hraní v hale. Značka Adidas se již roky snaží o nejvyšší kvalitu a neustále dokazuje, že kvalita je pro ni prioritou. Kolekce Adidas Nemeziz obsahuje kopačky pro děti, muže i ženy, vše dostupné v našem obchodě za atraktivní ceny! Díky naší nabídce má každý šanci zahrát si perfektní zápas v profesionální obuvi!

Kopačky v mnoha verzích

Mimořádná barevná škála kopaček Adidas Nemeziz je na hřišti středem pozornosti. Unikátní kombinace barev, smysl pro detail a inovativní technologie použité při výrobě této fotbalové obuvi způsobily, že se o ně zajímají jedničky této sportovní disciplíny. Skvělým příkladem je nejnovější kolekce navržená pro samotného Lea Messiho! Díky kopačkám Adidas Nemeziz, které nabízí náš obchod, se můžete cítit nejen jako profesionální fotbalista, ale přímo jako sportovní hvězda!

Výběrem možnosti "Přijímám" povolíte společnosti YesSport používat cookies, pixely, tagy a podobné technologie. Tyto technologie používáme ke shromažďování informací o vašem zařízení, prohlížeči a ke sledování vaší činnosti. Tyto informace poté využíváme k marketingovým a praktickým účelům, jako je například zobrazování personalizovaných reklam nebo ke zlepšení fungování webových stránek. YesSport může tyto údaje sdílet s třetími stranami – včetně reklamních partnerů na sociálních sítích, jako jsou Google, Facebook a Instagram - pro marketingové účely. Máte-li zájem o další informace na témat proč a k čemu používáme vaše osobní údaje jako je (např. Zajištění bezpečnosti, návod jak obsluhovat funkce nákupního košíku a přihlášení), tak si prosím přečtěte naše upozornění týkající se ochrany osobních údajů (viz část Informace o souborech cookie). Další informace
Close
pixelpixelpixel