Kopačky Adidas Predator

(počet produktů: 4)

Adidas Predator měly svoji premiéru v 90. letech minulého století, avšak jsou známé ve fotbalovém prostředí po dnešní den. V každé sezóně se objevují v novém, svěžím provedení, stále více technologicky pokročilé a přizpůsobené zvyšujícím se očekáváním a požadavkům fotbalistů. Kopačky Adidas Predator se vyskytují v různých variantách, jsou k dostání jako modely pro hru na každém povrchu, jak na přírodní, tak na umělé trávě, zmrzlém nebo bahnitém povrchu i v hale. Okouzlují také módním designem, díky čemu našly své místo na slavných fotbalových stadionech.

  Adidas Predator pro rychlost, přilnavost a přenost

  Fotbalové kopačky Adidas Predator mají řadu moderních a inovačních řešení. Mají jedinečnou konstrukci, díky které velmi dobře obepínají chodidlo a tím se perfektně hodí na tělo. Vděčíme za to jejich aerodynamickému tvaru a ergonomické podobě. Zanechávají potřebnou volnost pohybu, což je neobvykle důležité pro dynamiku, jaká nesmí chybět brankářům. Kopačky Adidas Predator se odlišují přítomností pryžových hrotů a natištěných 3D prvků na svršku. To vytváří perfektní podmínky pro ovládání točených míčů. Můžete jej nadhazovat, dynamicky s ní manévrovat, perfektně zamířit a trefit do brány tam, kde to plánujete. Kopačky Adidas Predator se vyskytují v různém provedení a modelech. Můžete zvolit kopačky pro středně pokročilé se svrškem sahajícím ke kotníkům, anebo nízké s bezešvým jazykem. Zajímavou možností jsou Predatory s ponožkou, to je řešení, které se objevilo na hřišti před několika lety, avšak ihned se setkalo s obrovským zájmem fotbalistů.

  Kopačky se stylovým designem

  Fotbalistické kopačky Adidas Predator se vyskytují v pestré škále vzorů a barev. Mezi nimi je nadčasová klasika, nebo hluboká černá a čistá bílá, efektní neony, intenzivní a živé barvy v zajímavém barevném spojení i monochromatické barvy, ale umožňující se odlišit na hřišti. 

  Close
  pixelpixelpixel