Pánské boty Asics

(počet produktů: 15)

Každý milovník joggingu ví, že základem je dobrá obuv. Často se to nepovažuje za důležité, lidé volí nejlevnější řešení nebo si berou na běhání obnošené modely lifestylové obuvi. V takovém případě trénink určitě nepřinese očekávané výsledky. A to ještě není vše – běhání by mohlo skončit i nebezpečným úrazem. Právě proto se vyplatí investovat do pánské obuvi Asics. Jedná se o japonský výrobek vytvořený v rámci rozvoje sportovní technologie a propagace zdravého životního stylu. Díky inovačním metodám tato obuv podporuje pohyb a chrání chodidla. Volbou pánské obuvi Asics určitě dosáhnete zlepšení svých tréninků a získáte lepší výsledky.

  Pánská obuv Asics – ve zdravém těle zdravý duch

  Pro pánskou obuv Asics je typické použití mnohých funkčních řešení. Za pozornost stojí především podrážka vyrobena s využitím gelové technologie. Zaručuje maximální odpružení, dává krokům pružnost a kloubům odlehčení. Stojí za to všimnout si také svršků běžecké obuvi Asics. Vyrábí se s péčí o detail a zájmem o pohodlí uživatelů. Použití materiálů špičkové kvality má za důsledek lehkost obuvi a její prodyšnost. Takto se chodidla nadměrně nepotí a udržují se v hygienických podmínkách. Svůj význam má také vzorek podrážek. Pánské Asics mají drážky zvyšující přilnavost na těžkém podkladu.

  Pánské běžecké boty Asics – nejenom technologie

  Už na první pohled je vidět, že návrháři Asics přemýšlejí o svých výrobcích komplexně. Nechtějí dodávat uživatelům obuv, která je jen prostě dobrá na běhání. Vytváří obuv, která je nejlepší, protože spojuje technologické inovace s atraktivním řešením vzhledu. Pro pánskou běžeckou obuv Asics je tedy typický zajímavý design, který propojuje klasický tvar sneakersů s futuristickými vzory. Podstatná je také zvolená barevnost. V sortimentu našeho online obchodu převládají praktické tmavé barvy. Na tmavomodrých, šedých nebo černých pánských botách Asics jsou méně vidět případná znečištění a zaručeně nebude problém je sladit se sportovním oblečením.

  Nejpopulárnější modely pánské obuvi Asics

  Boty z kolekce Asics Gel a Asics Gel Lyte patří v kategorii pánské běžecké obuvi k často vybíraným výrobkům. Pamatujme také na moderní obuv Asics Gel Nimbus. Velmi populární je stále obuv z kolekce Onitsuka Tiger, která zastupuje retro styl.

  Close
  pixelpixelpixel