Boty pánské Lacoste

(počet produktů: 3)

Není pochyb o tom, že charakteristický krokodýl je jedno z nejznámějších log na světě. Jeho geneze souvisí se zakladatelem značky - Reném Lacosteem, slavným tenistou, který byl pro svou tvrdohlavou a neúprosnou hru na hřišti nazýván aligátor. Z úspěšného sportovce se René Lacoste stal zakladatelem prosperující oděvní značky, jejíž sortiment je dodnes známý po celém světě. Díky tomu tvoří jeho výrobky, vedle společností jako je boty Converse nebo boty Vans jednu z předních značek na trhu.

  Lacoste pánské boty - inovace a široký sortiment 

  Na počátku značky byla silná potřeba inovace, protože René Lacoste způsobil senzaci tím, že opustil tradiční sportovní oblečení ve prospěch toho, které si sám navrhl. Mladý sportovec vstoupil na kurt v polokošili, místo tehdy povinných košil s dlouhými rukávy. Po prvním šoku se rychle ukázalo, že si průkopnická trička získala skupinu oddaných následovníků. Sportovec se postupem času změnil na podnikatele - společnost, kterou provozuje, systematicky rozšiřovala své portfolio, a tak kromě oblečení začala značka Lacoste uvádět na trh dámské a pánské boty Lacoste, brýle, hodinky, kolekce kožených doplňků a parfémů. Dodnes širokou škálu značky používají ženy a muži všech věkových skupin po celém světě. Bohužel, velká popularita značky a její luxusní povaha vedla k tomu, že se její produkty často stávají obětmi podvodů - proto při hledání něčeho pro sebe stojí za to používat pouze prověřené obchody.

  Pánské boty Lacoste - nabídka šitá na míru potřebám moderního muže 

  Pánské boty Lacoste se vyznačují kombinací klasického tvaru s moderním designem. Tlumené a s vysoce kvalitním zpracování jsou nedílnou součástí šatníku módního muže. Dokonalým příkladem toho je kolekce Lacoste Straightset, která splňuje potřeby milovníků minimalistického klasického stylu. V nabídce pánské obuvi Lacoste si mohou muži vybrat také obuv, která je ideální pro teplé letní dny - boty pánské Lacoste Slide se dobře hodí na pláž nebo k odpočinku v přírodě. 

  Výše uvedené příklady ukazují, jak značka Lacoste dokonale kombinuje sportovní a ležérní styl. Za značkou je také závan luxusu, který můžete vidět v ulicích měst.

  Close
  pixelpixelpixel