Pánské boty New Balance

(počet produktů: 22)

Historie značky New Balance sahá dob, kdy si Spojené státy poradily s problémy Velké krize. Po rocích stagnace se americké hospodářství začalo dynamicky rozvíjet, což také způsobilo vznik nových trendů. Nových značek. A tenkrát také, v roce 1938 v Bostonu, byly prezentovány pánské boty New Balance, které si ihned získaly zasloužené uznání mezi místními milovníky sportu. Samozřejmě obuv New Balance byla části nabídky lákající kvalitou provedení a jedinečným, i když klasickým, designem. Takové byly počátky. Dnes, po osmdesáti letech, jsou pánské boty New Balance perfektní volbou nejen pro sportovce. 

Nejpopulárnější modely pánských New Balance

Typické logo New Balance je v současnosti ukazatelem nových trendů, které čerpají jak z moderních technologií, tak z vintage designu. Toto perfektní spojení je typické pro městský styl. Styl, který sází na originalitu, kvalitu a rozeznatelnost. Pánská obuv New Balance nabízíme v pestré paletě barev a modelů. Od klasické černé, přes módní béžovou, až po živé barvy – zajišťují možnost libovolné stylizace a vytváření image. Mezi sneakersy bostonské značky nepochybně vedou boty New Balance 574. Typická je pro ně silueta v retro stylu a využití nejdokonalejších technologií, užitečných při běhání. Jsou to boty spojující pohodlí, výdrž a vkus, a tak se staly nejpopulárnějším výrobkem značky. Způsobilo to, že se během let dočkaly nejrůznějších obměn – lišících se barvami, vzory a detaily. K populárním modelům patří také boty New Balance 996, pro které je typická minimalistická silueta a atraktivní konečná úprava. Je třeba také pamatovat na pánské sneakersy New Balance 420. Mají ještě jednodušší střih a univerzální barevnost. Výborně se osvědčí jako doplněk casualového outfitu.

Pánská obuv New Balance – nová definice rovnováhy

Jednou z nejvíce známých anekdot ze světa obuvnictví je ta týkající se počátku značky New Balance. Jasně dokazuje, jak velkou váhu podnik dává kvalitě vyráběných produktů. Vložky do obuvi této značky vznikly v podobě slepičích drápů, což má zaručit ideální rovnováhu (odtud jejich název!). Kromě toho první model pánských New Balance byl vyroben z klokaní kůže, která byla velmi nápadným a jedinečným materiálem. Po dnešní den značka pečuje o výdrž a solidní provedení svých výrobků, a nakonec se i ty klokany nechaly být. Firma se však odlišuje jiným způsobem – stále nepřestěhovala všechny své závody do Číny. Tím způsobem jednoznačně ukazuje, jak důležitá je pro ni péče o vysoký standard.

    Výběrem možnosti "Přijímám" povolíte společnosti YesSport používat cookies, pixely, tagy a podobné technologie. Tyto technologie používáme ke shromažďování informací o vašem zařízení, prohlížeči a ke sledování vaší činnosti. Tyto informace poté využíváme k marketingovým a praktickým účelům, jako je například zobrazování personalizovaných reklam nebo ke zlepšení fungování webových stránek. YesSport může tyto údaje sdílet s třetími stranami – včetně reklamních partnerů na sociálních sítích, jako jsou Google, Facebook a Instagram - pro marketingové účely. Máte-li zájem o další informace na témat proč a k čemu používáme vaše osobní údaje jako je (např. Zajištění bezpečnosti, návod jak obsluhovat funkce nákupního košíku a přihlášení), tak si prosím přečtěte naše upozornění týkající se ochrany osobních údajů (viz část Informace o souborech cookie). Další informace
    Close
    pixelpixel