Pánské boty Puma

(počet produktů: 15)

Boty Puma - pánská sportovní obuv

Pánské boty Puma udržují styl a vysokou kvalitu, které jsou od roku 1948 synonymem sportovní elegance. Je to styl, který funguje jak při každodenním používání, tak při sportu. Boty pánské Puma si vybírají i profesionálové. V modelech, které také najdete v nabídce našeho obchodu, se používají nejnovější technologie. Díky tomu se německá značka vyznačuje něčím více, než pouhou vysokou odolností a jedinečným designem, který nelze kopírovat.

  Všestranná řada pánských bot Puma

  Puma pánské boty to jsou jak neformální modely, které dokonale ladí s elegantním outfitem, tak modely ve sportovním stylu. K dispozici máme také vzory inspirované 70. a 80. lety minulého století. Pánské vintage boty z kolekce Puma Suede jsou vyrobeny z nejkvalitnější semišové kůže v kombinaci s přilnavou a otěruvzdornou podrážkou. Celek, stejně jako ostatní modely této legendární značky, byl vyroben s důrazem na detail a anatomické požadavky. Díky tomu pánské boty Puma zaručují nejvyšší pohodlí i při intenzivním používání.

  Jaké jsou další výhody bot Puma? Široká škála barev, běžně používané antibakteriální vložky, různé modely a trvanlivost. Jedná se o uznávanou světovou značku, která má mnoho stoupenců. Uživatelé, kteří u bot oceňují mimořádný design a držení kroku s trendy, přímo rozhodují o jejích výrobcích. Pánské boty Puma jsou vkusné, jejich siluety jsou skromné a největší roli v nich hraje cit pro detail.

  Pánské boty Puma - ideální na trénink

  Určitě jste si v tělocvičně všimli, jak často se tam boty pánské Puma objevují. Uživatelé si tuto značku vybírají především pro inovativní technologie používané v jejich výrobcích. Odolné svršky na jedné straně stabilizují a chrání nohy a na druhé straně zajišťují jejich správnou ventilaci. Tréninkové boty Puma zaručují bezpečné cvičení a možnost zlepšit vaše výkony. Jsou ideální pro běh, protože jsou vybaveny dokonale odpruženými podrážkami v přilnavém provedení.

  Pánská lifestylová obuv Puma - základ stylu

  Návrháři Puma neignorují dění ve světě módy. Živě reagují na všechny novinky, díky nimž jejich výrobky dokonale odrážejí nejnovější trendy. Výsledkem je pánská lifestylová obuv Puma, která úspěšně doplňuje každodenní oblečení.

  Výběrem možnosti "Přijímám" povolíte společnosti YesSport používat cookies, pixely, tagy a podobné technologie. Tyto technologie používáme ke shromažďování informací o vašem zařízení, prohlížeči a ke sledování vaší činnosti. Tyto informace poté využíváme k marketingovým a praktickým účelům, jako je například zobrazování personalizovaných reklam nebo ke zlepšení fungování webových stránek. YesSport může tyto údaje sdílet s třetími stranami – včetně reklamních partnerů na sociálních sítích, jako jsou Google, Facebook a Instagram - pro marketingové účely. Máte-li zájem o další informace na témat proč a k čemu používáme vaše osobní údaje jako je (např. Zajištění bezpečnosti, návod jak obsluhovat funkce nákupního košíku a přihlášení), tak si prosím přečtěte naše upozornění týkající se ochrany osobních údajů (viz část Informace o souborech cookie). Další informace
  Close
  pixelpixel