adidas

(počet produktů: 47)

Pánské boty adidas dostupné v našem internetovém obchodě to je perfektní spojení módy a řešení určených sportovcům. Na jedné straně zde můžete najít lifestylovou obuv, na druhé straně boty určené na trénink. Nejeden model uspokojí obě tyto potřeby zároveň. Obuv adidas to je nejvíce rozeznatelná značka sneakersů s dlouhou a bohatou historií. Díky své univerzalitě jsou boty tohoto výrobce s námi každodenně po celý život. Tři proužky známé po celém světě jsou potvrzením vysoké kvality provedení s použitím nejlepších materiálů.

Pánské boty adidas – síla všestrannosti

Pánské boty adidas si můžete vzít ke všem každodenním outfitům. Takové modely, jak jsou adidas Gazelle nebo adidas Superstar se osvědčí jako součást neformálního oblečení. K nejčastějším volbám patří sneakersy univerzálních barev – černé a bílé. Hodí se jak do práce nebo školy, tak když si chcete vyjít s přáteli. I když ze začátku sloužily pouze sportovcům, dnes určují módní trendy a zdůrazňují styl svých majitelů. Pánské adidasky to však není jen perfektní vzhled, ale také neocenitelný komfort. Chodidla se v těchto botách tak rychle neunaví a díky vložce Ortholite jsou boty dobře prodyšné a bez problému v nich můžete strávit celý den.

Pánské sportovní boty adidas – pohodlí při tréninku

Pánské boty adidas si rádi vybírají mimo jiné sportovci – jak amatéři, tak profesionálové. Modely na běh nebo cvičení jiného druhu zajistí komfortní odvětrání chodidel, odvádí teplo a pot. Jsou konstruovány takovým způsobem, aby spojovaly lehkost a stabilitu. Pánská sportovní obuv adidas tedy nezatěžuje nohy, zajišťuje odpružení nohy a je pružná. V YesSport jsou k dostání modely adidas Swift Run nebo adidas Swift Racer, které zajišťují pohodlí během fyzické aktivity a pomáhají dosahovat stále lepší výsledky. Zveme vás k seznámení s nabídkou YesSport, která zahrnuje velký výběr sneakersů adidas. Nezávisle na určení obuvi zde každý najde něco pro sebe.

Prohlédněte si všechny boty adidas, které jsou k dostání v našem obchodě!

Výběrem možnosti "Přijímám" povolíte společnosti YesSport používat cookies, pixely, tagy a podobné technologie. Tyto technologie používáme ke shromažďování informací o vašem zařízení, prohlížeči a ke sledování vaší činnosti. Tyto informace poté využíváme k marketingovým a praktickým účelům, jako je například zobrazování personalizovaných reklam nebo ke zlepšení fungování webových stránek. YesSport může tyto údaje sdílet s třetími stranami – včetně reklamních partnerů na sociálních sítích, jako jsou Google, Facebook a Instagram - pro marketingové účely. Máte-li zájem o další informace na témat proč a k čemu používáme vaše osobní údaje jako je (např. Zajištění bezpečnosti, návod jak obsluhovat funkce nákupního košíku a přihlášení), tak si prosím přečtěte naše upozornění týkající se ochrany osobních údajů (viz část Informace o souborech cookie). Další informace
Close
pixelpixel