Boty Converse Chuck Taylor

(počet produktů: 28)

Značka Converse je spojována především s mladými lidmi. Po celá desetiletí obuv tohoto výrobce nejen nabízí zaručené pohodlí a atraktivní design, ale také je neoddělitelnou rekvizitou všech rebelů. Její dějiny jsou spojeny s popularitou rokenrolu a idoly mladých generací napříč časem. Dnes v našem obchodě najdete boty Converse v dámské a pánské verzi. Nejoblíbenější jsou samozřejmě různé verze ikonické kolekce boty Converse Chuck Taylor All Star.

  Boty Converse Chuck Taylor - Jak se z nich stala legenda?

  Boty Converse se vyrábějí již více než sto let. Tenisky All Star se objevily ve dvacátých letech 20. století. Tehdy společnost podepsala smlouvu s basketbalistou Charlesem Taylorem, který měl propagovat její tenisky na hřišti jako nejpohodlnější obuv na světě. Tímto způsobem se na logu Converse – na hvězdě All Star – objevilo také jméno hráče. Zůstává tam dodnes. Samotný Taylor byl se značkou spojován téměř do konce šedesátých let, nedlouho poté zemřel. Dámské Tenisky Chuck Taylor All Star také konečně opustily basketbalová hřiště a přesunuly se do ulic. Tam začaly diktovat trendy pouličního stylu. Nosily je hollywoodské hvězdy, rock and rolloví hudebníci a módní ikony. Není divu, že si získaly srdce lidí po celém světě.

  Tenisky Converse Chuck Taylor All Star - je z čeho vybírat

  Sportovní obchod YesSport nabízí různé varianty tenisek Converse Chuck Taylor All Star. Nespornou výhodou této značky je široká nabídka. Můžete si vybrat z mnoha barev a tvarů. Najdete zde například vysoké i nízké modely. Ačkoli se po několik prvních desetiletí tyto tenisky vyráběly pouze v černé barvě, dnes jsou dostupné doslova v každém odstínu. Mohou se také lišit použitými materiály - od džínoviny po kůži. Jejich nepochybnou výhodou je na jedné straně pohodlí a lehkost a na druhé straně všestrannost. I přes rozdílné požadavky, každý najde mezi mnoha verzemi „chucků” svůj perfektní pár.

  Výběrem možnosti "Přijímám" povolíte společnosti YesSport používat cookies, pixely, tagy a podobné technologie. Tyto technologie používáme ke shromažďování informací o vašem zařízení, prohlížeči a ke sledování vaší činnosti. Tyto informace poté využíváme k marketingovým a praktickým účelům, jako je například zobrazování personalizovaných reklam nebo ke zlepšení fungování webových stránek. YesSport může tyto údaje sdílet s třetími stranami – včetně reklamních partnerů na sociálních sítích, jako jsou Google, Facebook a Instagram - pro marketingové účely. Máte-li zájem o další informace na témat proč a k čemu používáme vaše osobní údaje jako je (např. Zajištění bezpečnosti, návod jak obsluhovat funkce nákupního košíku a přihlášení), tak si prosím přečtěte naše upozornění týkající se ochrany osobních údajů (viz část Informace o souborech cookie). Další informace
  Close
  pixelpixel