New Balance 410

(počet produktů: 4)

New Balance je americký výrobce sportovní obuvi, který dodává na trh obuv výborné kvality určenou pro různé sportovní disciplíny. Značka by se nikdy nedostala tak daleko, kdyby nezpřístupnila své výrobky také obyčejným uživatelům. Pánské a dámské modely sneakersů New Balance se dostaly na ulice a získaly si srdce milionů osob, které ocenily spojení maximálního pohodlí s módními projekty. Ze všech kolekcí americké značky mnohé lze považovat za absolutně legendární. Vede mezi nimi samozřejmě série 574, ale zajímavě vypadají také New Balance 410. V našem internetovém obchodě lze najít různé varianty tohoto modelu.

Perfektní kvalita New Balance 410

Boty New Balance 410, obdobně jako jiné výrobky této značky, má svůj původ na běžeckém oválu. Sportovci ihned ocenili moderní technologie, které výrobce využil v nové obuvi. Čtyřistadesítky nabízí perfektní amortizaci, vracejí uživateli energií každého kroku. Je to hlavně zásluha speciální pěny, která se přizpůsobuje tvaru chodidla. Jednoduchý, ale dobře promyšlený vzorek podrážky zase zaručuje bezchybnou přilnavost na dráze a na joggingových stezkách. Možná, že se až tak neosvědčí na těžším povrchu, ale určitě stačí pro každodenní použití.

Dámské a pánské boty New Balance 410

Mezi sesterskými kolekcemi se New Balance 410 pánské odlišuje trochu jemnější povahou. Je to určeno zaobleným tvarem i minimalistickým designem. Dámské a pánské New Balance 410 jsou k dostání v nabídce obchodu Yessport v tlumených barvách. Je zřejmé, že se u nich předpokládá nejen sportovní použití, ale i nošení jako doplňku každodenního outfitu. Díky své jednoduchosti a skromné konečné úpravě se pánské a dámské New Balance 410 hodí ke každému casual oblečení. Bez obav si je můžeme vzít k džínům, košili nebo letním šatům. Jsou navrženy tak, aby polomily stejnorodý celek a zároveň se s ním „nekousaly“.

    Výběrem možnosti "Přijímám" povolíte společnosti YesSport používat cookies, pixely, tagy a podobné technologie. Tyto technologie používáme ke shromažďování informací o vašem zařízení, prohlížeči a ke sledování vaší činnosti. Tyto informace poté využíváme k marketingovým a praktickým účelům, jako je například zobrazování personalizovaných reklam nebo ke zlepšení fungování webových stránek. YesSport může tyto údaje sdílet s třetími stranami – včetně reklamních partnerů na sociálních sítích, jako jsou Google, Facebook a Instagram - pro marketingové účely. Máte-li zájem o další informace na témat proč a k čemu používáme vaše osobní údaje jako je (např. Zajištění bezpečnosti, návod jak obsluhovat funkce nákupního košíku a přihlášení), tak si prosím přečtěte naše upozornění týkající se ochrany osobních údajů (viz část Informace o souborech cookie). Další informace
    Close
    pixelpixelpixel