New Balance 574

(počet produktů: 3)

New Balance 574 je rozhodně nejznámější výrobek americké značky. Kvalita této kolekce hovoří sama za sebe. Po dlouhá léta boty New Balance nereklamovaly žádné známé tváře. Dnes modely ze série boty New Balance 410 patří ke sneakersům, které si nejraději vybírají celebrity. Jejich historie je spojená s rozvojem sportu – způsobily revoluční změnu v joggingu, díky čemu je pro ně dnes typická perfektní výdrž. Používají se v nich inovační technologie, ovlivňující pohodlí jejich nošení. Díky bohaté historii a zajímavým projektům je také jejich design uznáván na celém světě. V našem internetovém obchodě je můžete najít různé modely bot New Balance pánských a New Balance dámských, včetně kultovních 574.

  New Balance 574 – živá legenda

  Kolekce bot New Balance 574 dámských a pánských se zrodila v roce 1988. V té době se výrobce rozhodl vypustit na trh pokročilé běžecké boty, které znamenaly revoluční změnu v tomto sportu. Nejen že perfektně amortizují a stabilizují chodidla, ale také vypadají atraktivně. V této době už měl obrovský význam také vzhled sportovců na běžeckém oválu. Po dnešní den v modelech 574 si lze všimnout spojení krásné spojení užitkových a estetických vlastností. Jsou dostupné v mnohých původních barevných variantách, díky čemu každý snadno najde ideální pár bot pro sebe.

  New Balance 574 dámské a pánské – nejpopulárnější vzory

  Každý model New Balance 574 dává outfitu uživatele punc jedinečnosti. Je důkazem jeho dobrého vkusu. Sneakersy se ihned spojují se slavnými sportovci a hvězdami showbyznysu. Jen těžko lze určit méně nebo více populární varianty 574ek. Pánské New Balance 574 mívají nejčastěji tlumené odstíny a jsou k dostání mimo jiné v černé, bílé, červené nebo béžové barvě. New Balance 574 dámské se vyskytují ve výraznějších barvách, ale také v pastelových odstínech – fialové, růžové nebo mátové. V našem online obchodě můžete také koupit modely spojující různé barvy, což určitě odliší jejich uživatelé z davu.

  Výběrem možnosti "Přijímám" povolíte společnosti YesSport používat cookies, pixely, tagy a podobné technologie. Tyto technologie používáme ke shromažďování informací o vašem zařízení, prohlížeči a ke sledování vaší činnosti. Tyto informace poté využíváme k marketingovým a praktickým účelům, jako je například zobrazování personalizovaných reklam nebo ke zlepšení fungování webových stránek. YesSport může tyto údaje sdílet s třetími stranami – včetně reklamních partnerů na sociálních sítích, jako jsou Google, Facebook a Instagram - pro marketingové účely. Máte-li zájem o další informace na témat proč a k čemu používáme vaše osobní údaje jako je (např. Zajištění bezpečnosti, návod jak obsluhovat funkce nákupního košíku a přihlášení), tak si prosím přečtěte naše upozornění týkající se ochrany osobních údajů (viz část Informace o souborech cookie). Další informace
  Close
  pixelpixel