Puma Suede

(počet produktů: 4)

Dámské a pánské boty Puma Suede

Obuv Puma výrazně vyniká mezi konkurencí. Její charakteristická silueta umožňuje zdůraznit svůj osobitý styl a přitahuje zrak. Obzvláště zajímavě vypadají dámské modely bot Puma, ve kterých se designéři postarali o mimořádně atraktivní detaily. Pánské tenisky Puma jsou zase především skvělou kombinací pohodlí a dokonalého stylu. V našem internetovém obchodě najdete různé modely nejoblíbenějších kolekcí tohoto německého výrobce, včetně bot Puma Suede.

Dámské Puma Suede

V dámské kategorii této kolekce se vyjímají Puma Suede. Boty s vysokou podrážkou jsou velmi oblíbené a přitahují pozornost. Zajímavým způsobem kontrastují s nízkým, celkem jednoduchým svrškem. Suede Creepers Puma jsou často ozdobeny takovými detaily, jako jsou široké tkaničky ve tvaru mašlí. Tenisky mají různé tvary, ale také mnoho barev. I když nejběžnější je klasická černá dámská Puma Suede, lze v této kategorii najít mnohé velmi originální varianty. Zaujmou například modely v odstínech jemné růžové, fialové nebo olivové.

Pánské Puma Suede

Puma Suede je velmi atraktivní kolekce pro muže, kteří oceňují klasická řešení nabízející kombinaci pohodlí a zajímavého designu. Tenisky z této série si zachovávají jednoduché tvary v elegantním stylu, který integruje podrážku se svrškem. Vyznačují se velmi univerzálním charakterem, díky kterému je lze snadno sladit prakticky s čímkoli. Úspěšně doplní každodenní i poloformální styl, osvědčí se ale také při nenáročných pohybových aktivitách. Umožní užít si plně pohodlí a přitom zůstat v souladu s aktuálními trendy. Pánské Puma Suede jsou jako stvořeny pro potřeby aktivního městského života. Můžete si užít atraktivní doplněk vašich oblíbených outfitů, aniž byste museli obětovat své pohodlí.

    Výběrem možnosti "Přijímám" povolíte společnosti YesSport používat cookies, pixely, tagy a podobné technologie. Tyto technologie používáme ke shromažďování informací o vašem zařízení, prohlížeči a ke sledování vaší činnosti. Tyto informace poté využíváme k marketingovým a praktickým účelům, jako je například zobrazování personalizovaných reklam nebo ke zlepšení fungování webových stránek. YesSport může tyto údaje sdílet s třetími stranami – včetně reklamních partnerů na sociálních sítích, jako jsou Google, Facebook a Instagram - pro marketingové účely. Máte-li zájem o další informace na témat proč a k čemu používáme vaše osobní údaje jako je (např. Zajištění bezpečnosti, návod jak obsluhovat funkce nákupního košíku a přihlášení), tak si prosím přečtěte naše upozornění týkající se ochrany osobních údajů (viz část Informace o souborech cookie). Další informace
    Close
    pixelpixelpixel