Vans Authentic Boty

(počet produktů: 3)

Není příliš hodně kolekcí sneakersů, které by měly tak kultovní pověst jako Vans Authentic. Tyto modely jsou vlajkovou lodí mezi výrobky kalifornské značky, a jejich nošení vyjádří více, než tisíc slov. Premiéru měly v roce 1966, kdy Paul Van Doren spolu se společníky otevřel svůj butik. Boty Vans Authentic – tehdy známé jako #44 – to byl jeden ze tří dostupných v regálech modelů. Právě tyto boty nejvíce oslovily milovníky skateboardu. Díky skateboardistům z Kalifornie se jednoduchá bota, která nebyla vytvořena s myšlenkou na velkou kariéru, stala skutečnou ikonou. V internetovém obchodu YesSport můžete najít různé sneakersy Vans, včetně modelů kultovní série Authentic.

  Vans Authentic pro každého

  Během desetiletí, která uplynula od vzniku boty Vans Authentic, se objevila celá řada modelů těchto bot. Liší se mezi sebou nejen vzory a barvami, ale dokonce použitými materiály nebo siluetou. Obzvlášť mezi modely Vans Authentic dámské je z čeho volit. Jsou mezi nimi kromě jiného tenisky na vysokých podrážkách – platformách anebo modely ze zlacené kůže. Mezi pánskou obuví najdeme především tenisky Vans Authentic černé, vhodné ke každodennímu oblečení. Obrovskou předností těchto sneakersů je jejich univerzalita. I když se ze začátku používaly k jízdě na skateboardu, dnes je lze používat jako typicky lifestylovou obuv.

  Tenisky Vans Authentic spojuje pohodlí se stylem

  Móda na tuto kolekci nikdy nekončí. Vans Authentic black vidíme na každé ulici, především tam, kde se pohybuje hodně mládeže. Kalifornské tenisky perfektně doplňuje oblečení ve stylu casual, při čemž zaručuje uživatelům maximum komfortu. Jedná se o obuv, která se osvědčí během jízdy na skateboardu, perfektně se hodí také na každodenní používání. Není třeba se divit, že nejvíce populární budou Vans Authentic pánské. Perfektně spojují to, co je moderní, s tím, co je pohodlné.

  Výběrem možnosti "Přijímám" povolíte společnosti YesSport používat cookies, pixely, tagy a podobné technologie. Tyto technologie používáme ke shromažďování informací o vašem zařízení, prohlížeči a ke sledování vaší činnosti. Tyto informace poté využíváme k marketingovým a praktickým účelům, jako je například zobrazování personalizovaných reklam nebo ke zlepšení fungování webových stránek. YesSport může tyto údaje sdílet s třetími stranami – včetně reklamních partnerů na sociálních sítích, jako jsou Google, Facebook a Instagram - pro marketingové účely. Máte-li zájem o další informace na témat proč a k čemu používáme vaše osobní údaje jako je (např. Zajištění bezpečnosti, návod jak obsluhovat funkce nákupního košíku a přihlášení), tak si prosím přečtěte naše upozornění týkající se ochrany osobních údajů (viz část Informace o souborech cookie). Další informace
  Close
  pixelpixel