Boty Vans Old Skool

(počet produktů: 4)

Dámské a pánské boty Vans Old Skool

Tenisky Vans Old Skool to je jedna z nejdůležitějších - ne-li nejdůležitější - kolekcí kalifornského výrobce. Debutovala v roce 1977 s modelem, na kterém se poprvé objevila charakteristická vlna. Tento symbol, známý jako „jazzový pruh“, se rychle stal charakteristickým znakem společnosti Vans. Obuv Vans Old Skool byly oproti svým předchůdcům také fyzicky vylepšena. Původně se vyráběla ve třech barvách. A dnes? Dnes se objevuje v různých verzích, mezi nimiž si každý najde perfektní pár pro sebe.

  Různé varianty Vans Old Skool

  Boty Vans Old Skool je v YesSport k dostání v klasických barvách. Díky tomu je snadné ji sladit s vašimi oblíbenými outfity a omladit svůj vzhled. Vyznačují se poměrně skromnou siluetou a tlumenými barvami. Můžete je tedy klidně nosit i do školy nebo do práce. Dámské a pánské Vans Old Skool jsou převážně univerzální černé a bílé. Tyto tenisky se osvědčí nejen jako doplněk ke každodennímu oblečení, ale také zaručí svým uživatelům pohodlí. Koneckonců, pocházejí ze skateboardingové komunity a stále je používají nadšenci skateboardu ke svému oblíbenému sportu.

  Nejoblíbenější série Vans?

  Série Vans Old Skool neočekávaně zastínila ikonu značky, tedy kolekci Vans Authentic. Díky ní uživatelé začali vyjadřovat svou osobnost prostřednictvím obuvi. Tato identifikace se značkou trvale vstoupila do image kalifornského výrobce. Dnes existují různé modely kolekcí, například Vans Old Skool Lite, spojované hlavně s mladými lidmi. V ulicích je možné pozorovat žáky a studenty, kteří těmito teniskami zdůrazňují svůj styl a charakter. Přitom stojí za zmínku, že je to lehká a vzdušná obuv, která je ideální pro letní, bezstarostné dny. Také modely jako boty Old Skool Vans  black si zachovávají svůj univerzální charakter, takže je můžete nosit téměř ke všemu.

  Výběrem možnosti "Přijímám" povolíte společnosti YesSport používat cookies, pixely, tagy a podobné technologie. Tyto technologie používáme ke shromažďování informací o vašem zařízení, prohlížeči a ke sledování vaší činnosti. Tyto informace poté využíváme k marketingovým a praktickým účelům, jako je například zobrazování personalizovaných reklam nebo ke zlepšení fungování webových stránek. YesSport může tyto údaje sdílet s třetími stranami – včetně reklamních partnerů na sociálních sítích, jako jsou Google, Facebook a Instagram - pro marketingové účely. Máte-li zájem o další informace na témat proč a k čemu používáme vaše osobní údaje jako je (např. Zajištění bezpečnosti, návod jak obsluhovat funkce nákupního košíku a přihlášení), tak si prosím přečtěte naše upozornění týkající se ochrany osobních údajů (viz část Informace o souborech cookie). Další informace
  Close
  pixelpixel