adidas Terrex

(počet produktů: 4)

Obuv adidas nejsou pouze lifestylové sneakersy a sportovní boty. Jsou to také trekkingové modely. Budou se hodit na chůzi po obtížnějším terénu a během horských túr. Lze je úspěšně používat také jako zimní obuv. Je pro ně typická výjimečná výdrž a zajišťuji uživateli pohodlí a bezpečnost. V našem internetovém obchodu můžete najít mnoho modelů pánských adidasek a dámské obuvi adidas, a mezi nimi perfektní trekkingové boty Adidas Terrex.

  Spolehlivé trekkingové boty Adidas Terrex

  Adidas Terrex jsou trekkingové boty špičkové kvality, zaručující pohodlí a ochranu nohou i v nejtěžších podmínkách. Jsou určeny na horské výlety nebo chůzi v obtížných terénních a povětrnostních podmínkách. Bezchybně plní svoji funkci mimo jiné díky voděodolnému svršku. Jsou vyrobené z neoprenu a jiných nepromokavých materiálů, chrání chodidla před vodou a zároveň umožňují větrání. Adidas Terrex dámské jsou vzdušné díky pokročilým technologiím, které v nich byly použity. Jejich další předností je pružná podrážka se speciálně navrženým vzorkem. Na jedné straně zaručuje spolehlivou amortizaci i na kamenném podkladu, na druhé straně zajišťuje maximální přilnavost. Díky takovému řešení boty nekloužou a dávají nohám pevnou podporu.

  Adidas Terrex Swift Solo – profesionální bota pro každý den

  Třešničkou na dortu této kolekce je model Adidas Rerrex pánské. Jedná se o obuv určenou ke každodennímu užitku, což z ní dělá perfektní boty pro zimní období. Vhodný vzorek zajistí, že si výborně poradí s mokrými povrchy. Osvědčí se na zledovatělých ulicích nebo zasněžených chodnících. Umožní přejít suchou nohou do práce nebo na nákup. Dávají jistotu, že pohodlně a bezpečně přejdeme z jednoho místa na druhé. Neexistují ani žádné důvody pro to, abychom je využívali na vycházky za město. Boty Adidas Terrex Swift Solo se osvědčí všude tam, kde by byl obyčejný sneakers nedostačující.

  Výběrem možnosti "Přijímám" povolíte společnosti YesSport používat cookies, pixely, tagy a podobné technologie. Tyto technologie používáme ke shromažďování informací o vašem zařízení, prohlížeči a ke sledování vaší činnosti. Tyto informace poté využíváme k marketingovým a praktickým účelům, jako je například zobrazování personalizovaných reklam nebo ke zlepšení fungování webových stránek. YesSport může tyto údaje sdílet s třetími stranami – včetně reklamních partnerů na sociálních sítích, jako jsou Google, Facebook a Instagram - pro marketingové účely. Máte-li zájem o další informace na témat proč a k čemu používáme vaše osobní údaje jako je (např. Zajištění bezpečnosti, návod jak obsluhovat funkce nákupního košíku a přihlášení), tak si prosím přečtěte naše upozornění týkající se ochrany osobních údajů (viz část Informace o souborech cookie). Další informace
  Close
  pixelpixel