Salomon

Buty trekkingowe SALOMON SPIRIT - 120452

  • Buty trekkingowe SALOMON SPIRIT
3 119,00 Kč
931,00 Kč

Popis produktu

 

Buty trekkingowe SALOMON SPIRIT - 120452

 

SALOMON SPIRIT WP  to buty  w wersji z wysoką, sięgająca ponad kostkę cholewką. Buty o prostym lecz efektownym designie. 
Wykonane z najwyższej jakości, impregnowanej olejem skóry nubukowej. 
Dzięki konstrukcji opartej na technologii Positive Energy Return są niezwykle wygodne; sprawdzą się na co dzień, w każdą pogodę.
Śródpodeszwa z tworzywa E.V.A. w strefie śródstopia poliuretanowa, amortyzująca i tłumiąca wstrząsy w trakcie poruszania się po różnorodnym terenie pozwala na naturalne ruchy stopy, czucie podłoża. Jest lekkie, elastyczne i ma dobre właściwości amortyzacyjne, ugniata się i  kształtuje się na wzór stopy użytkownika.
W butach zastosowano wkładki  o właściwościach antybakteryjnych, pochłaniające wilgoć i zapachy, dające poczucie komfortu i miękkości.

Nie pozostawiająca śladów podeszwa 
Mountainlife Contagrip®


  • Produktový kód:120452
  • feed YesSport:tak
Máte dotazy k produktu?
Pokud shledáte výše uvedené informace nedostatečné, pošlete nám svůj dotaz. Zkusíme na něj odpovědět.
Položit otázku
Zeptat se na tento produkt

Pokud shledáte tento popis nedostatečný, pošlete nám svůj dotaz. Zkusíme na něj co nejdříve odpovědět.

Data se zpracovávají v souladu sse zásadami ochrany osobních údajů.. Odesláním údajů s těmito ustanoveními souhlasíte.

Pole označená hvězdičkou jsou povinná
Napsat hodnocení
Vaše skóre:
5/5
Přidejte vlastní fotografii produktu:
Výběrem možnosti "Přijímám" povolíte společnosti YesSport používat cookies, pixely, tagy a podobné technologie. Tyto technologie používáme ke shromažďování informací o vašem zařízení, prohlížeči a ke sledování vaší činnosti. Tyto informace poté využíváme k marketingovým a praktickým účelům, jako je například zobrazování personalizovaných reklam nebo ke zlepšení fungování webových stránek. YesSport může tyto údaje sdílet s třetími stranami – včetně reklamních partnerů na sociálních sítích, jako jsou Google, Facebook a Instagram - pro marketingové účely. Máte-li zájem o další informace na témat proč a k čemu používáme vaše osobní údaje jako je (např. Zajištění bezpečnosti, návod jak obsluhovat funkce nákupního košíku a přihlášení), tak si prosím přečtěte naše upozornění týkající se ochrany osobních údajů (viz část Informace o souborech cookie). Další informace
Close
pixelpixel