• Rękawice bramkarskie SELECT 55 EXTRA FORCE
Zvětšit

Rękawice bramkarskie SELECT 55 EXTRA FORCE

Kód výrobku: RĘKAWICE EXTRA 10
681,00 Kč
/ kus
Out Of Stock

Detaily produktu Rękawice bramkarskie SELECT 55 EXTRA FORCE

RĘKAWICE BRAMKARSKIE SELECT 55 XTRA FORCE

 

PRODUCENT: SELECT
MODEL: 55 XTRA FORCE

Typ: Rękawice treningowo-meczowe

Wewnętrzna powierzchnia dłoni: 3 mm New Basic Latex. Powierzchnia dłoni została poddana obróbce termicznej, która sprawia, że rękawice są jeszcze bardziej wytrzymałe i tym samym doskonale nadają się do użytku na boiskach ze sztuczną trawą.

Wentylacja: Siatka po bokach palców zapewnia dobry przepływ powietrza.

Dopasowanie: System Anatomical Fit zapewnia optymalną formę dopasowania, gdyż forma rękawicy jest zgodna z naturalną pozycją chwytną dłoni.

Krój: Flat Cut.

Nadgarstek: Szeroki lateksowy pasek wzmacnia nadgarstek umożliwiając przy tym szybką, łatwą i poprawną regulację.

14.jpg (550×627)

 

Technické parametry:
feed YesSport:
tak
Názory uživatelů (0)
Výběrem možnosti "Přijímám" povolíte společnosti YesSport používat cookies, pixely, tagy a podobné technologie. Tyto technologie používáme ke shromažďování informací o vašem zařízení, prohlížeči a ke sledování vaší činnosti. Tyto informace poté využíváme k marketingovým a praktickým účelům, jako je například zobrazování personalizovaných reklam nebo ke zlepšení fungování webových stránek. YesSport může tyto údaje sdílet s třetími stranami – včetně reklamních partnerů na sociálních sítích, jako jsou Google, Facebook a Instagram - pro marketingové účely. Máte-li zájem o další informace na témat proč a k čemu používáme vaše osobní údaje jako je (např. Zajištění bezpečnosti, návod jak obsluhovat funkce nákupního košíku a přihlášení), tak si prosím přečtěte naše upozornění týkající se ochrany osobních údajů (viz část Informace o souborech cookie). Další informace
Přijímám
pixelpixelpixel