adidas Lite Racer EE8138
adidas Lite Racer EE8138
adidas Lite Racer EE8138
adidas Lite Racer EE8138
adidas Lite Racer EE8138

adidas Lite Racer EE8138

1 556,00 Kč
988,00 Kč

Popis produktu

Adidas vyráběl sportovní boty již ve 30. letech minulého století. Vystupovaly v nich v této době světové sportovní špičky, mimo jiné během Olympijských her v roce 1936 v Berlínu. V současnosti německý výrobce zůstávat jedničkou na trhu se sportovní obuví. Dodává obuv sportovcům různých disciplín, ale také amatérům aktivního života. K těm ostatním směřuje mimo jiné nabídku obuvi Adidas Lite Racer. Je pro ně typická výjimečná lehkost, což je nedocenitelnou předností při běhu. V nabídce našeho internetového obchodu lze najít různé modely z této kolekce, jak mezi dámskou adidas obuvi, tak v případě pánských adidasek.

Adidas Lite Racer – pánská sportovní obuv

Pánské Adidas Lite Racer jsou doporučovány pro sportovní chůzi, ale nebrání tomu, aby se používaly také na jogging. Osvědčí se tady jak na běžeckých trénincích, tak na obyčejných procházkách. O jejich sportovní povaze rozhoduje mimo jiné síťka, ze které jsou vyrobené svršky. Jsou do té míry prodyšné, že propouští vzduch tak, aby zajistily jeho příslušnou cirkulaci a výborné větrání chodidla. Boty jsou při tom pružné a mají výdrž, díky čemu jsou při používání v těžkých podmínkách velmi odolné. Velký význam má také samotné podrážka vyrobena mimo jiné ze vstřikované paměťové pěny, která si zapamatovává tvar chodidla. Díky takovému řešením pohlcuje otřesy a odevzdává energií kroku uživateli.

Boty Adidas Lite Racer dámské

Mezi obuvi Adidas Lite Racer dámské stojí za to uvést především dvě série. Liší se mezi sebou mírně designem, ale jejich použití – díky inovačním řešením – je stále stejné. Pro boty Adidas Lite Racer je typický stricte sportovní vzhled, o kterém rozhoduje mimo jiné exponovaná podrážka, svršek ze síťky a výrazně barevné detaily. Jsou vhodné hlavně na tréninky – například v posilovně nebo na joggingové stezce. Trochu jinak vypadají adidas Cloudfoam Lite Racer. Lze říci, že jsou více designerské. A - i když nelze tvrdit, že by neměly sportovního ducha – stejně dobře se hodí na nošení s každodenním oblečením.

  • Produktový kód:EE8138
  • Pohlaví:Pánské
  • Barva:ČERNÁ
Máte dotazy k produktu?
Pokud shledáte výše uvedené informace nedostatečné, pošlete nám svůj dotaz. Zkusíme na něj odpovědět.
Položit otázku
Zeptat se na tento produkt

Pokud shledáte tento popis nedostatečný, pošlete nám svůj dotaz. Zkusíme na něj co nejdříve odpovědět.

Data se zpracovávají v souladu sse zásadami ochrany osobních údajů.. Odesláním údajů s těmito ustanoveními souhlasíte.

Pole označená hvězdičkou jsou povinná
Napsat hodnocení
Vaše skóre:
5/5
Přidejte vlastní fotografii produktu:
VelikostUKUSCM
41 1/37,5826
43 1/399,527,5
44 2/31010,528,5
461111,529,5
46 2/311,51230
Výběrem možnosti "Přijímám" povolíte společnosti YesSport používat cookies, pixely, tagy a podobné technologie. Tyto technologie používáme ke shromažďování informací o vašem zařízení, prohlížeči a ke sledování vaší činnosti. Tyto informace poté využíváme k marketingovým a praktickým účelům, jako je například zobrazování personalizovaných reklam nebo ke zlepšení fungování webových stránek. YesSport může tyto údaje sdílet s třetími stranami – včetně reklamních partnerů na sociálních sítích, jako jsou Google, Facebook a Instagram - pro marketingové účely. Máte-li zájem o další informace na témat proč a k čemu používáme vaše osobní údaje jako je (např. Zajištění bezpečnosti, návod jak obsluhovat funkce nákupního košíku a přihlášení), tak si prosím přečtěte naše upozornění týkající se ochrany osobních údajů (viz část Informace o souborech cookie). Další informace
Close
pixelpixelpixel