UNDER ARMOUR KOMINIARKA TERMOAKTYWNA

UNDER ARMOUR KOMINIARKA TERMOAKTYWNA

619 Kč
369 Kč

Popis produktu

Kominiarka Under Armour ColdGear Hood Black

Numer katalogowy: 1223223 001

Kolor: Czarny

Kominiarka  ColdGear®  Hood przeznaczona jest do używania w mroźnych warunkach. Doskonale sprawdzi się w trakcie uprawiania sportów zimowych, ale również jest znakomitym elementem ubioru każdego motocyklisty.

Może być noszona samodzielnie, jak również pod czapką  czy hełmem ochronnym. Zapewniapełną ochronę twarzy. Kominiarkę można nosić również z opuszczoną częścią twarzową, czy też jako szalik.

 ColdGear® to dwustronnie skonstruowany materiał odprowadzający wilgoć z powierzchni skóry i utrzymujący ciepłotę ciała. Tkanina wykonana w technologii ColdGear® znajduje zastosowanie przede wszystkim podczas niskich temperatur. Idealnie nadaje się na temperatury poniżej 13°C.

Dane techniczne: 
Tkanina: ColdGear
Kolor: czarny
Rozmiar: uniwersalny
Producent: Under Armour, USA


  • Produktový kód:1223223 001 ALL
  • Konto Allegro:footballyessport
Máte dotazy k produktu?
Pokud shledáte výše uvedené informace nedostatečné, pošlete nám svůj dotaz. Zkusíme na něj odpovědět.
Položit otázku
Zeptat se na tento produkt

Pokud shledáte tento popis nedostatečný, pošlete nám svůj dotaz. Zkusíme na něj co nejdříve odpovědět.

Data se zpracovávají v souladu sse zásadami ochrany osobních údajů.. Odesláním údajů s těmito ustanoveními souhlasíte.

Pole označená hvězdičkou jsou povinná
Napsat hodnocení
Vaše skóre:
5/5
Přidejte vlastní fotografii produktu:
Výběrem možnosti "Přijímám" povolíte společnosti YesSport používat cookies, pixely, tagy a podobné technologie. Tyto technologie používáme ke shromažďování informací o vašem zařízení, prohlížeči a ke sledování vaší činnosti. Tyto informace poté využíváme k marketingovým a praktickým účelům, jako je například zobrazování personalizovaných reklam nebo ke zlepšení fungování webových stránek. YesSport může tyto údaje sdílet s třetími stranami – včetně reklamních partnerů na sociálních sítích, jako jsou Google, Facebook a Instagram - pro marketingové účely. Máte-li zájem o další informace na témat proč a k čemu používáme vaše osobní údaje jako je (např. Zajištění bezpečnosti, návod jak obsluhovat funkce nákupního košíku a přihlášení), tak si prosím přečtěte naše upozornění týkající se ochrany osobních údajů (viz část Informace o souborech cookie). Další informace
Close
pixelpixel