Merrell

BUTY MERRELL CHAMELEON 4 Waterproof J15033

  • BUTY MERRELL CHAMELEON 4 Waterproof J15033
3 119,00 Kč
1 556,00 Kč

Popis produktu

 MERRELL CHAMELEON MID WATERPROOF J15033

 AEGIS.jpg (150×86) 

Technologie:

Vibram- Innowacyjny rodzaj podeszwy o dużej przyczepności, przystosowany do różnego rodzaju aktywności.
Dwa zaawansowane związki gumy Trek i TC5+  zapewniają stabilność tak na mokrej jak i suchej nawierzchni, nawet w najbardziej ekstremalnych temperaturach.

Waterproof -  zabezpieczy stopę przed próbującą dostać się do środka wodą. Pozwoli także odprowadzić powstającą podczas wysiłku wilgoć, dzięki czemu stopa pozostanie w suchym, przyjemnym klimacie.

WKŁADKA ORTHOLITES - specjalna wkładka z poliuretanowej pianki o otwartych komórkach zachowująca po roku 95% swojej amortyzacji, podczas gdy dla zwykłych wkładek EVA jest to 30%. Otwarta struktura komórek pozwala także na lepszy przepływ powietrza i łatwiejsze odparowywanie wilgoci. Wkładka zawiera przyjazne dla środowiska biocydy zwalczające bakterie.

http://www.cerrotorre.pl/data/include/cms/tabelki-rozmiarow/MERRELL/tabelka_rozmiarow_butow_merrell.gif

  • Produktový kód:J15033
  • Barva:VÍCEBAREVNÝ
Máte dotazy k produktu?
Pokud shledáte výše uvedené informace nedostatečné, pošlete nám svůj dotaz. Zkusíme na něj odpovědět.
Položit otázku
Zeptat se na tento produkt

Pokud shledáte tento popis nedostatečný, pošlete nám svůj dotaz. Zkusíme na něj co nejdříve odpovědět.

Data se zpracovávají v souladu sse zásadami ochrany osobních údajů.. Odesláním údajů s těmito ustanoveními souhlasíte.

Pole označená hvězdičkou jsou povinná
Napsat hodnocení
Vaše skóre:
5/5
Přidejte vlastní fotografii produktu:
Výběrem možnosti "Přijímám" povolíte společnosti YesSport používat cookies, pixely, tagy a podobné technologie. Tyto technologie používáme ke shromažďování informací o vašem zařízení, prohlížeči a ke sledování vaší činnosti. Tyto informace poté využíváme k marketingovým a praktickým účelům, jako je například zobrazování personalizovaných reklam nebo ke zlepšení fungování webových stránek. YesSport může tyto údaje sdílet s třetími stranami – včetně reklamních partnerů na sociálních sítích, jako jsou Google, Facebook a Instagram - pro marketingové účely. Máte-li zájem o další informace na témat proč a k čemu používáme vaše osobní údaje jako je (např. Zajištění bezpečnosti, návod jak obsluhovat funkce nákupního košíku a přihlášení), tak si prosím přečtěte naše upozornění týkající se ochrany osobních údajů (viz část Informace o souborech cookie). Další informace
Close
pixelpixel