1221714001 UNDER ARMOUR Spodnie TERMOAKTYWNE

1221714001 UNDER ARMOUR Spodnie TERMOAKTYWNE

1 119,00 Kč
1 056,00 Kč

Popis produktu

1221714 001 UNDER ARMOUR Spodnie TERMOAKTYWNE

Producent: UNDER ARMOUR


Numer katalogowy: 1221714 001

 

Ściśle przylegające do sylwetki spodnie z podwyższonym pasem zakrywającym lędźwie, pozwalają zachować ciepło pochodzące od ciała i w ten sposób stworzyć barierę przed największymi chłodami, także w bezruchu.

Specjalna dwuwarstwowa szczotkowana struktura materiału ColdGear® łączy w sobie wyjątkową lekkość, doskonałe utrzymywanie ciepłoty ciała i rewelacyjne odprowadzanie wilgoci na zewnątrz, dzięki czemu skóra jest zawsze sucha. Znajduje zastosowanie przede wszystkim podczas niskich temperatur. Idealnie nadaje się na temperatury poniżej 13°C.

Compression + Moisture Transport System
Przylegająca do ciała odzież przede wszystkim odpowiada za transmisję wilgoci (potu) do kolejnych warstw odzieży (polar, membrany wodoodporne) - utrzymując ciało suchym zapewnia uczucie lekkości i komfortu, zapobiega nieprzyjemnemu uczuciu "mokrej koszuli".

Materiał: 87% poliester , 13% elastan
Producent: UnderArmour, USA


  • Produktový kód:1221714 001
  • Konto Allegro:footballyessport
Máte dotazy k produktu?
Pokud shledáte výše uvedené informace nedostatečné, pošlete nám svůj dotaz. Zkusíme na něj odpovědět.
Položit otázku
Zeptat se na tento produkt

Pokud shledáte tento popis nedostatečný, pošlete nám svůj dotaz. Zkusíme na něj co nejdříve odpovědět.

Data se zpracovávají v souladu sse zásadami ochrany osobních údajů.. Odesláním údajů s těmito ustanoveními souhlasíte.

Pole označená hvězdičkou jsou povinná
Napsat hodnocení
Vaše skóre:
5/5
Přidejte vlastní fotografii produktu:
Výběrem možnosti "Přijímám" povolíte společnosti YesSport používat cookies, pixely, tagy a podobné technologie. Tyto technologie používáme ke shromažďování informací o vašem zařízení, prohlížeči a ke sledování vaší činnosti. Tyto informace poté využíváme k marketingovým a praktickým účelům, jako je například zobrazování personalizovaných reklam nebo ke zlepšení fungování webových stránek. YesSport může tyto údaje sdílet s třetími stranami – včetně reklamních partnerů na sociálních sítích, jako jsou Google, Facebook a Instagram - pro marketingové účely. Máte-li zájem o další informace na témat proč a k čemu používáme vaše osobní údaje jako je (např. Zajištění bezpečnosti, návod jak obsluhovat funkce nákupního košíku a přihlášení), tak si prosím přečtěte naše upozornění týkající se ochrany osobních údajů (viz část Informace o souborech cookie). Další informace
Close
pixelpixelpixel