Salomon Sokuyi 111345 WP -30%
Salomon Sokuyi 111345 WP -30%
Salomon Sokuyi 111345 WP -30%
Salomon Sokuyi 111345 WP -30%
Salomon Sokuyi 111345 WP -30%
Salomon

Salomon Sokuyi 111345 WP -30%

  • Salomon Sokuyi 111345 WP -30%
3 056,00 Kč
2 119,00 Kč

Popis produktu

Salomon Sokuyi WP 111345


 Damskie buty marki Salomon przeznaczone do celów turystycznych, dobrze sprawdzą się również jako obuwie codziennego użytku.

Zaprojektowane tak by można je było jak najlepiej dopasować do kształtu damskiej stopy.

Wykonane z bardzo odpornego na uszkodzenia mechaniczne materiału posiadają dodatkowe zabezpieczenia w miejscach najbardziej newralgicznych.

Zastosowane technologie izolacyjno-termiczne (ClimaTherm,) zapewniają komfort użytkowania nawet w ekstremalnych warunkach.

SALOMON SOKUYI WP B są lekkie, a specjalnie zaprojektowana podeszwa Contagrip z zimowym bieżnikiem i różnej twardości gumami sprawia, że buty na śniegu czy lodzie zachowują dobrą przyczepność chroniąc przed upadkiem.

 

ClimaTherm to całkowicie wodoodporna izolacja opatentowana przez markę Salomon, zapewniająca bardzo wysoki wskaźnik ciepła, na całej powierzchni obuwia do -18oC. Buty skutecznie odprowadzają wilgoć od ciała, nie chłonąc przy tym wody.

 

  • Produktový kód:111345
  • feed YesSport:tak
Máte dotazy k produktu?
Pokud shledáte výše uvedené informace nedostatečné, pošlete nám svůj dotaz. Zkusíme na něj odpovědět.
Položit otázku
Zeptat se na tento produkt

Pokud shledáte tento popis nedostatečný, pošlete nám svůj dotaz. Zkusíme na něj co nejdříve odpovědět.

Data se zpracovávají v souladu sse zásadami ochrany osobních údajů.. Odesláním údajů s těmito ustanoveními souhlasíte.

Pole označená hvězdičkou jsou povinná
Napsat hodnocení
Vaše skóre:
5/5
Přidejte vlastní fotografii produktu:
Výběrem možnosti "Přijímám" povolíte společnosti YesSport používat cookies, pixely, tagy a podobné technologie. Tyto technologie používáme ke shromažďování informací o vašem zařízení, prohlížeči a ke sledování vaší činnosti. Tyto informace poté využíváme k marketingovým a praktickým účelům, jako je například zobrazování personalizovaných reklam nebo ke zlepšení fungování webových stránek. YesSport může tyto údaje sdílet s třetími stranami – včetně reklamních partnerů na sociálních sítích, jako jsou Google, Facebook a Instagram - pro marketingové účely. Máte-li zájem o další informace na témat proč a k čemu používáme vaše osobní údaje jako je (např. Zajištění bezpečnosti, návod jak obsluhovat funkce nákupního košíku a přihlášení), tak si prosím přečtěte naše upozornění týkající se ochrany osobních údajů (viz část Informace o souborech cookie). Další informace
Close
pixelpixelpixel