Columbia

SANDÁLY COLUMBIA WATERSHOT BM4404 010

  • SANDÁLY COLUMBIA WATERSHOT BM4404 010
1 181,00 Kč
863,00 Kč

Popis produktu

VÝROBCE: COLUMBIA
MODEL: WATERSHOT

 

 

MATERIÁL:

 

SIZE CHART:

 

 

 

TECHLITE™

Techlite technology, developed having in mind the highest level of comfort and amortization in the touristic shoes, is a rugged, shock-absorbing material to provide continuous support and protect the feet. Material, thanks to the construction of closed cells, has natural antibacterial properties, is easy to care for and odor-resistant. Furthermore, the process of producing Techlite is extremely advantageous in terms of environment compared to other technologies of amortization.

 


OMNI-GRIP™

Omni-Grip® provides adequate adhesion in every surrounding. Designed advanced solutions provide traction during expeditions in the field, hiking, activity in winter and by the water, ensuring stability no matter where your adventures take you. Multi-direction groove zones in our off-road shoes help in climbing and accelerating. Dual-zone winter tread pattern provides assurance of steps both on packed snow and ice, as well as on soft, melting snow and down.

 

 

 

  • Produktový kód:BM4404 010
  • Pohlaví:Pánské
  • feed YesSport:tak
Máte dotazy k produktu?
Pokud shledáte výše uvedené informace nedostatečné, pošlete nám svůj dotaz. Zkusíme na něj odpovědět.
Položit otázku
Zeptat se na tento produkt

Pokud shledáte tento popis nedostatečný, pošlete nám svůj dotaz. Zkusíme na něj co nejdříve odpovědět.

Data se zpracovávají v souladu sse zásadami ochrany osobních údajů.. Odesláním údajů s těmito ustanoveními souhlasíte.

Pole označená hvězdičkou jsou povinná
Napsat hodnocení
Vaše skóre:
5/5
Přidejte vlastní fotografii produktu:
Výběrem možnosti "Přijímám" povolíte společnosti YesSport používat cookies, pixely, tagy a podobné technologie. Tyto technologie používáme ke shromažďování informací o vašem zařízení, prohlížeči a ke sledování vaší činnosti. Tyto informace poté využíváme k marketingovým a praktickým účelům, jako je například zobrazování personalizovaných reklam nebo ke zlepšení fungování webových stránek. YesSport může tyto údaje sdílet s třetími stranami – včetně reklamních partnerů na sociálních sítích, jako jsou Google, Facebook a Instagram - pro marketingové účely. Máte-li zájem o další informace na témat proč a k čemu používáme vaše osobní údaje jako je (např. Zajištění bezpečnosti, návod jak obsluhovat funkce nákupního košíku a přihlášení), tak si prosím přečtěte naše upozornění týkající se ochrany osobních údajů (viz část Informace o souborech cookie). Další informace
Close
pixelpixelpixel