F89464 ADIDAS KOSZULKA BAYERN MONACHIUM
F89464 ADIDAS KOSZULKA BAYERN MONACHIUM
adidas Performance

F89464 ADIDAS KOSZULKA BAYERN MONACHIUM

  • F89464 ADIDAS KOSZULKA BAYERN MONACHIUM
931,00 Kč
369,00 Kč

Popis produktu

F89464 ADIDAS KOSZULKA BAYERN MONACHIUM

Producent: Adidas

Numer katalogowy: F89464


Koszulka meczowa adidas FC Bayern została zaprojektowana specjalnie dla młodszych fanów monachijskiej drużyny. To idealna replika koszulek używanych przez piłkarzy, która została wykonana z technicznych materiałów ClimaCool®.
Jako oficjalna koszulka Adidas FC Bayern na sezon 2014/2015 doskonale nadaje się dla każdego, kto kibicuje drużynie z Allianz Arena. Tkanina ClimaCool® o różnorodnej strukturze siateczki z dodatkiem srebra poprawia oddychalność i zapewnia utrzymanie właściwej temperatury ciała dla jeszcze większej wygody. Na piersi znajduje się nadruk Bayern München, haftowany emblemat klubowy, z tyłu nadruk Mia san Mia.

  • Produktový kód:F89464
  • feed YesSport:tak
Máte dotazy k produktu?
Pokud shledáte výše uvedené informace nedostatečné, pošlete nám svůj dotaz. Zkusíme na něj odpovědět.
Položit otázku
Zeptat se na tento produkt

Pokud shledáte tento popis nedostatečný, pošlete nám svůj dotaz. Zkusíme na něj co nejdříve odpovědět.

Data se zpracovávají v souladu sse zásadami ochrany osobních údajů.. Odesláním údajů s těmito ustanoveními souhlasíte.

Pole označená hvězdičkou jsou povinná
Napsat hodnocení
Vaše skóre:
5/5
Přidejte vlastní fotografii produktu:
Výběrem možnosti "Přijímám" povolíte společnosti YesSport používat cookies, pixely, tagy a podobné technologie. Tyto technologie používáme ke shromažďování informací o vašem zařízení, prohlížeči a ke sledování vaší činnosti. Tyto informace poté využíváme k marketingovým a praktickým účelům, jako je například zobrazování personalizovaných reklam nebo ke zlepšení fungování webových stránek. YesSport může tyto údaje sdílet s třetími stranami – včetně reklamních partnerů na sociálních sítích, jako jsou Google, Facebook a Instagram - pro marketingové účely. Máte-li zájem o další informace na témat proč a k čemu používáme vaše osobní údaje jako je (např. Zajištění bezpečnosti, návod jak obsluhovat funkce nákupního košíku a přihlášení), tak si prosím přečtěte naše upozornění týkající se ochrany osobních údajů (viz část Informace o souborech cookie). Další informace
Close
pixelpixelpixel