Salomon

BUTY SALOMON ELIOS 2 105968

  • BUTY SALOMON ELIOS 2 105968
2 744,00 Kč
1 988,00 Kč

Popis produktu

BUTY SALOMON ELIOS 2 105968

 

BUTY SALOMON ELIOS 2 105968 uniwersalny model  zarówno

do użytku codziennego jak i pieszego trrekingu na krótką wycieczkę.  

W bucie zastosowano genialne podeszwy Salomona o nazwie CONTAGRIPdające nadzwyczajną przyczepność - przylegania do nawierzchni terenu nawet na  na suchym oraz śliskim i mokrym podłożu (co jest szczególnie odczuwalne podczas poruszania się w dół zbocza).  

 
Śródpodeszwa  amortyzująca wstrząsy w trakcie poruszania się po różnorodnym terenie. Chroni stopy przed urazami i kontuzjami. Posiada niezbędną wytrzymałość i trwałość. Umożliwia naturalne  ruchy stopy, czucie podłoża.

W podeszwie zastosowano wyprofilowaną platformę typu 2D ADVANCED CHASSIS  która zapewnia dynamiczne oddziaływanie na stopę podczas ruchu oraz dobre czucie podłoża , kontroluje współpracę ze stopą przy zginaniu podeszwy, chroni kostkę przed skręceniem oraz dostosowuje podeszwę do podłoża we wstępnej fazie kroku jak również amortyzuje wstrząsy w tej fazie ruchu. 


http://yessport.slaskdatacenter.pl/aukcje/zdjecia/ROZNE/karol_aukcje/rozmiarowka/SALOMON%20MESKA.jpg

  • Produktový kód:105968
  • Pohlaví:Pánské
  • feed YesSport:tak
Máte dotazy k produktu?
Pokud shledáte výše uvedené informace nedostatečné, pošlete nám svůj dotaz. Zkusíme na něj odpovědět.
Položit otázku
Zeptat se na tento produkt

Pokud shledáte tento popis nedostatečný, pošlete nám svůj dotaz. Zkusíme na něj co nejdříve odpovědět.

Data se zpracovávají v souladu sse zásadami ochrany osobních údajů.. Odesláním údajů s těmito ustanoveními souhlasíte.

Pole označená hvězdičkou jsou povinná
Napsat hodnocení
Vaše skóre:
5/5
Přidejte vlastní fotografii produktu:
Výběrem možnosti "Přijímám" povolíte společnosti YesSport používat cookies, pixely, tagy a podobné technologie. Tyto technologie používáme ke shromažďování informací o vašem zařízení, prohlížeči a ke sledování vaší činnosti. Tyto informace poté využíváme k marketingovým a praktickým účelům, jako je například zobrazování personalizovaných reklam nebo ke zlepšení fungování webových stránek. YesSport může tyto údaje sdílet s třetími stranami – včetně reklamních partnerů na sociálních sítích, jako jsou Google, Facebook a Instagram - pro marketingové účely. Máte-li zájem o další informace na témat proč a k čemu používáme vaše osobní údaje jako je (např. Zajištění bezpečnosti, návod jak obsluhovat funkce nákupního košíku a přihlášení), tak si prosím přečtěte naše upozornění týkající se ochrany osobních údajů (viz část Informace o souborech cookie). Další informace
Close
pixelpixelpixel